Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Sultans Aqua City

4,3
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sultans Aqua City Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sultans Aqua City Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sultans Aqua City Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sultans Aqua City Sıkça Sorulan Sorular

Sultans Aqua City kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sultans Aqua City kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sultans Aqua City kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sultans Aqua City kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sultans Aqua City kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sultans Aqua City Hakkında

Çok uzun yıllardır faaliyette olan tesisimiz Sultans Aqua City olarak hizmetinizdeyiz. Tamamen eğlence ile eğlenmeye yönelik bir işletmeyiz ve çok sayıda hizmeti bir arada barındırıyoruz. Sahip olduğumuz havuzlar, çim alanlar ve kaydıraklar ile yaz aylarında bir su parkı olarak da hizmetinizdeyiz. Bunun haricinde özel gün ve gecelerinizi kutlayabileceğiniz, sevdikleriniz ile birlikte doya sıya eğlenebileceğiniz bir davet alanıyız da aynı zamanda. Güler yüzlü ve işinin uzmanı profesyonellerden oluşan ekibimiz ile birlikte bu denli yoğun tempoda bıkmadan ve sıkılmadan çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz.

Mekânımızda düğün, kına gecesi ve nişan töreni gibi hayatınızın en önemli günlerini kutlayabileceğiniz harika alanlarımız var. İster açık alanda ister kapalı alanda yılın 356 günü hizmet veriyoruz. Yaz ve ilkbaharda aylarında kalabalık bir havuz başı etkinliği planlayabilirsiniz örneğin. Ancak kapalı alan tercih edenlerdenseniz 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabileceğimiz şık bir salonumuz da var. Eğer kına geceniz için tematik bir eğlence istiyorsanız bizimle önceden irtibat kurmalısınız. Her şeyin yolunda gitmesi için önceden planlama yapıyoruz ki kına geceniz tıpkı istediğiniz gibi ve kusursuz olsun. Kına töreni ile alâkalı tüm detayları büyük bir titizlik ile sizin için hazır hale getiririz.

Kına gecenizde davetlilerinizi mutlu etmek istiyorsanız onlara yemekli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimizin hazırladığı muhteşem yemeklerden en azından bir kez olsun tatmanızı tavsiye ederiz. Yemekli paketimizin içeriğinde ise şunlar var; çorba, ordövr ve peynir tabağı, ara sıcaklar, ana yemekler, salata, meyve, tatlı ve içecekler yer alıyor. Yemeksiz pakette ise; pasta, meşrubat ve çerez ikramında bulunuyoruz.

Sultans Aqua City Fethiye/Muğla’da bulunuyor ve özel gününüzde sizi burada ağırlamak için sabırsızlanıyor. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu hemen doldurun.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Fethiye Çalış Plajı, Fethiye / Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Sultans Aqua City Yol Haritası

Sultans Aqua City Düğün Yorumları (1)

4,3

Kalite

Personel

İletişim

Nilay & Yavuz

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Kalite 5,0 Personel 4,0 İletişim 4,0

Masaların düzeni ve ikram servisi gayet güzeldi, önceden yüz defa tembihlememe rağmen bayanlara özel kına gecemiz bitmeden içeri erkek personelin girmiş olduğunu görmek oldukça üzücüydü. Ha bir de öncesinde gününüzü ayırdık deyip iletişim kopukluğu nedeniyle sözleşme işlerini son gün yapmadığımızı... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.