Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Sirene Luxury Hotel Bodrum

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sirene Luxury Hotel Bodrum Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL

Sirene Luxury Hotel Bodrum Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sirene Luxury Hotel Bodrum Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sirene Luxury Hotel Bodrum Sıkça Sorulan Sorular

Sirene Luxury Hotel Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sirene Luxury Hotel Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Sirene Luxury Hotel Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Sirene Luxury Hotel Bodrum kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sirene Luxury Hotel Bodrum kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sirene Luxury Hotel Bodrum Hakkında

Hayatınızın en güzel günleri arasında yer alan kına gecesi ve bekarlığa veda partinizi, romantik gün batımı eşliğinde Sirene Luxury Hotel Bodrum’da sevdiklerinizle birlikte kutlamaya ne dersiniz?

Yıllardır düğün, kına gecesi, söz, nişan gibi etkinliklere keyifli bir şekilde kapılarımızı açıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyor ve pratik çözümlerimizle karşınıza geliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Havuz başında modern ve şık tasarımımızla 250 kişiye kadar davetlerinize rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz.

Kına merasiminiz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir organizasyonun içerisinde olmak istediğinizi, beğenilerinizi ve hayallerinizi konuşuyoruz. Sizden önce bizi tercih çiftlerimize nasıl davetler sunduğumuzdan bahsederek ön bilgilendirme yapıyoruz. Eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu yönlendiriyoruz.

Mekanımız içerisinde yuvarlak ve dikdörtgen masalar bulunuyor. Zarif tasarımlı sandalyelerimize uyumlu masa örtüleri kullanarak kalitenin ön plana çıktığı bir görüntü elde ediyoruz. Konseptiniz doğrultusunda hazırlanan masa süslemelerimizde ise mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlar, yemek takımları, şamdan kullanıyoruz. Yemekli davetleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan birbirinden özel lezzetlerimizi tabaklarınıza getiriyoruz. Üstelik kına eğlenceniz öncesi menü tadımı yapmanızı sağlayarak lezzetlerimiz hakkında bilgi edinmenize imkan veriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda damak zevkinize göre de menü listenizi düzenleyebilirsiniz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız eşliğinde müziğin keyfini doyasıya çıkarabilir, kına töreninize uygun müziklerle duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firmasından hizmet alarak mekanımız içerisinde zevkiniz doğrultusunda düzenlemeler yapabilirsiniz.

Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlandığımızı bilmenizi isteriz. Siz de Muğla otelleri arasında yer aldığımız Sirene Luxury Hotel Bodrum’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Geriş Mah. Erdemil Cad. No:80/A-1 Yalıkavak

 • Haritadaki Konumu

  Sirene Luxury Hotel Bodrum Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.