Şımarık Düğün Salonu

E-posta Gönder

Şımarık Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Şımarık Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Şımarık Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Şımarık Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Şımarık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Şımarık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şımarık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Şımarık Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Şımarık Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Şımarık Düğün Salonu Hakkında

Türk örf ve adetlerinin olmaz olmazlarından biridir kına geceleridir. En güzel kına gecesi organizasyonlarınız için Fethiye Şımarık Düğün Salonu & Mangal Restaurant Muğla’ya davet ediyoruz. Hizmet vermeye başladığımız yıldan itibaren size ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyoruz ve yeniliklerimizle evlilik hazırlığı yapan çiftlerimize yol arkadaşlığı yapıyoruz. Rüyalarınızdaki kına gecesini yaşatmak için biz hazırız!


Kına geceniz için hangi hizmetleri veriyoruz bahsedelim.


600 kişi ağırlama kapasitesine sahip mekânımızda mevsim şartlarına ayak uyduracak şekilde dizayn edilmiş açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Dilediğiniz yeri seçebiliyorsunuz. Geniş ve ferah bir ambiyansa sahip mekânımızda masa ve sandalye yerleştirmelerimizi gelecek konuk sayınıza göre düzenliyoruz. Dilediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz. Her aşamada fikrinizi alıyor, sizin isteklerinizi önemsiyoruz. İstiyoruz ki her şey hayallerinizdeki gibi olsun.


Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirmeniz için bindallı, hint kınası, kına tahtı, kına mumu, kına tepsisi, kına ekibi, kına töreni gibi ek hizmetleri alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.


Davetlerinizde misafirlerinize farklı seçeneklerle ikramlar sunuyoruz. Çerez, yaş ve kuru pasta, içeceklerden oluşan aperatifler hazırlıyoruz.


Kına geceniz boyunca yanınızdan bir an bile ayrılamayacak olan fotoğrafçımız, en özel zamanlarınızı fotoğraf karelerine dönüştürüyor. Kameramanımız ise en eğlenceli dakikalarınızı HD kaliteyle kayıt altına alıyor. Yıllar geçse bile izlediğinizde tebessüm ettiren dakikaları sizler için ölümsüzleştiriyoruz.


Yalnızca kına gecesi değil, düğün, nişan, doğum günü, toplantı, mezuniyet baloları, sünnet düğünü gibi farklı organizasyonlara içinde hizmet veriyoruz.


Eğer siz de bu özel günü bizimle birlikte organize etmek isterseniz Şımarık Düğün Salonu & Mangal Restaurant Fethiye/Muğla ile iletişime geçmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Karagedik Mahallesi, 1109. Sokak, Mustafa Kemal Blv. no:9, 48300 Fethiye/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şımarık Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.