• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Savra Bodrum Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Savra Bodrum Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Savra Bodrum Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Savra Bodrum Sıkça Sorulan Sorular

Savra Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Savra Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Savra Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Savra Bodrum kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Savra Bodrum kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Savra Bodrum Hakkında

Kına gecelerinizi unutulmaz bir organizasyon ile gerçekleştirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Savra Otel Bodrum bu isteklerinizi tam olarak karşılıyor ve eşsiz bir ortamda keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor.

Otelimizde müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimizi ve bizi tercih eden konuklarımızı uğurlarken mutlu olmaları için çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Bunun için tüm ekibimiz aynı özveriyle çalışıyorlar. Açıldığımız günden beri kalitemizi hep arttırmayı hedefledik. Bu ilkeyi esas alarak çalışıyor ve misafirlerimizin olumlu geri dönüşlerini gördüğümüzde daha da heveslenerek hizmetlerimize devam ediyoruz.

Otelimizin geniş bir açık alanı bulunuyor. Bu açık alanında birçok ağaç, rengarenk çiçekler, çim alan ve şık bir havuz bulunuyor. Otelimizin ise bu manzaradan oluştuğunu söylemek istiyoruz. Kına gecelerinizi otelimizin bulunduğu yerin hemen yanında yer alan 20 dönümlük geniş bir arazide yaptığınızı belirtelim. Bu arazinin çevresinin orman olduğunu, mandalina, zeytin, çam, nar ve selvi ağaçlarıyla çevrelendiğini, masaları koyacağımız yerin tamamen çim olduğunu ve yeşilin her tonuna sahip olacağınız eşsiz bir ortamda kına geceniz hayallerinizden daha da güzel olacak.

Masa ve sandalye süslemelerini kına konseptine göre süslemek isterseniz organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecesi için gerekli olan aksesuarları da temin edebiliyor ve gecenizde eksiksiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bu anlarınızı kaydedecek profesyonel bir fotoğraf ekibi de temin edebilir ve gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Organizasyonunuzdan önce ya da sonra otelimizde konaklama şansınız da bulunuyor. Standart, deluxe ve süit olmak üzere 3 farklı oda türümüzün bulunduğunu, konforunuza ve cebinize göre istediğiniz odayı seçebileceğinizi belirtelim. Hem organizasyonunuz hem de otelimizde konaklamak için bizimle önceden iletişime geçerseniz, çok daha iyi bir hizmet verebilmekteyiz. Bizi tercih etmek ve kına gecelerinizi unutulmaz kılmak isterseniz yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Bitez Mahallesi, Adliye Cd. No:85, 48460 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Savra Bodrum Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.