Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Royal Arena Hotel & Spa

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Royal Arena Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Royal Arena Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Royal Arena Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Royal Arena Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Royal Arena Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Royal Arena Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Royal Arena Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Royal Arena Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Royal Arena Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Royal Arena Hotel & Spa Hakkında

Royal Arena Hotel olarak çok uzun yıllardır turizm sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İşini severek ve profesyonelce yapan deneyimli bir kadromuz ve her biri büyük bir çaba ve özveri ile çalışıyor. Yıllar içerisinde gösterdiğimiz başarı sayesinde büyüdük ve geliştik. Öyle ki Royal Arena Hotel & Spa Bodrum’da ikinci şubemizi aradan uzun bir zaman geçmeden açtık. Burada Türkiye’den ve dünyanın çok farklı yerlerinden turisti her yıl artan bir ivme ile ağırlıyoruz. 5 yıldızlı bir otel olarak konaklama ve tatil hizmetleri dışında toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz

Düğün organizasyonlarından nişan töreni ve nikâh organizasyonlarına kadar her türden etkinliği burada düzenleyebiliyoruz. Kına gecelerini aynı özen ve titizlikle düzenlediğimiz salonumuzda kınaya dair her detayı dilediğiniz şekilde yerine getirebilirsiniz. Geleneklerimizden gelen ve kültürümüze yerleşmiş birçok kına ritüeli var ve bunların sabit ve herkesin uyguladığı adetler haricinde bölgelere ve yörelere göre değişiklik gösterebilen detayları olabiliyor. Eğer bu tarz bir organizasyon düşünüyorsanız hiç fark etmeksizin dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tüm hazırlıkları kendiniz tamamlayabileceğiniz gibi bizden de gerçekleştirmemizi talep edebilirsiniz. Çözüm ortağımız olan organizasyon şirketleri ile iş birliği içerisinde çalışarak istediğiniz tüm işlemleri yerine getirebiliyoruz.

Kına gecenizi Royal Arena Hotel’de yapmak istiyorsanız beğeneceğinizi düşündüğümüz bir teklifte daha bulunmak istiyoruz. Törenden sonra hiç yerinizi değiştirmek zorunda kalmadan balayınızı da otelimizde geçirebilirsiniz. Üstelik düğününü bizimle yapan çiftimiz için balayı süiti ile birlikte farklı sürprizlerimiz ve hediyelerimiz olacaktır. Özel muamele ve ilgi alâka da cabası. Teklifimizin hoşunuza gittiğine dair bahse gireriz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve istediğiniz tarih için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için yan tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz. Royal Arena Hotel & Spa sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Finans Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Adnan Menderes Cad. No:73 Gümbet, Bodrum

 • Haritadaki Konumu

  Royal Arena Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.