• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Road House Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Road House Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Road House Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Road House Otel Sıkça Sorulan Sorular

Road House Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Road House Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Road House Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Road House Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Road House Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Road House Otel Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi sevdiklerinizle birlikte keyifli bir şekilde kutlamak istiyorsanız Road House Otel Bodrum olarak hizmetinizdeyiz. Belki yıllarca hayalini kurdunuz bu organizasyonun. İster kalabalık ailenizle ister kız arkadaşlarınızla birlikte kutlayacağınız bugünde size birçok seçenek sunuyoruz. Ayrıca bekârlığa veda organizasyonlarında da faaliyet gösteriyor, yorgun geçen düğün hazırlık sürecini arkadaşlarınızla birlikte ufak bir kaçamak yaparak konforlu ve keyifli bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ve davet alanımızdan bahsedecek olursak;

Deniz manzaralı 150 kişi kapasiteli havuz başını ve açılır kapanır tavan sistemi bulunan ferah restoranımızı size tahsis ediyoruz.

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonun türüne göre yemek ve kokteyl düzeninde masalarımızın yerleşim planını oluşturuyoruz. Davetlilerinizin konforlu için masaları geniş aralıklarla yerleştirerek rahat bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Bekârlığa veda partisi ve kına kutlamanızda kullanacağınız ve davet alanımızı süsleyeceğimiz ekipmanları otelimizin anlaşmalı olduğu iş oraklarımızda temin ediyor, ayrıca kendi süslemelerinizi getirme imkânı da tanıyoruz. Ekipmanlardan şöyle bahsedebiliriz; kına tahtı, kına süslemeleri, tef, zil başta olmak üzere masa sandalye giydirmelerini tarzınıza uygun renk tonlarında seçebilirsiniz.

Yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız otelimizin restoranında hazırladığımız lezzetlerden size özel bir menü oluşturuyoruz. Menü içeriğini başlangıç, ara sıcak, ana yemek olarak belirliyor, pasta seçiminde size tavsiyeler sunuyoruz.

Profesyonel kadromuzla birlikte kusursuz bir organizasyon geçirebilmenizi sağlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün organizasyonları, nişan kutlamaları, kurumsal etkinlik ve özel günlerin tümüne ev sahipliği yapıyoruz. Road House Hotel olarak çiftler tarafından tercih edilen Bodrum kına mekânları arasında biz de yer alıyoruz.

Eğer siz de Bodrum’da hayallerinizdeki gibi bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gümbet Mahallesi, Kayacan Cad./1503 No:9, 48400 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Road House Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.