Pyara Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pyara Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Pyara Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Pyara Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pyara Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Pyara Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pyara Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Pyara Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Pyara Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pyara Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Pyara Hotel Hakkında

Ege ve Akdeniz’in buluştuğu en güzel noktalardan birinde yer alan otelimizde sevdiklerinizle birlikte kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamaya ne dersiniz?

Pyara Hotel Marmaris cennetten bir köşe olarak adlandırdığımız, çam ağaçlarının çevrelediği dağ manzarası, masa mavi denizi ve pırıl pırıl kum plajına sahip olan Turunç’ta faaliyet gösteriyoruz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu bölgede gezeceğiniz ve göreceğiniz birçok adres bulunuyor. Otelimiz de konum itibariyle sahile 50 metre, Marmaris’e 20 kilometre konumda bulunduğundan dolayı huzur bularak tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Her yıl size daha iyi hizmet verebilmek için 15 Ekim’de kapılarımızı kapatıyor, 1 Mayıs tarihinde tekrar açıyoruz. Yenileniyor, hizmet kalitemizi de arttırıyoruz.

Özel organizasyonlarınızı en iyi şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Hayatınızın en özel anlarından olan bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla birlikte tatil yaparak kutlayacağınız bir adres arıyorsanız buldunuz bile.

Davet alanlarımızdan ve hizmetlerimizden bahsedelim;

Ağaçların çevrelediği orman ve deniz manzarasını bir arada görebileceğiniz açık alanımız bulunuyor. Arıca havuz bulunan otelimizin bu bölümünü özel organizasyonlarınız için size tahsis ediyoruz.

Alanımızın kapasitesi yemekli ve kokteyl düzeninde 50 kişiyi ağırlayabileceğimiz genişliktedir ve genelde butik organizasyonlar için tercih ediliyor.

Davet alanımızı gerçekleştireceğiniz kutlamanın konseptiniz organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve süsleme temin ederek hazırlayabiliyoruz.

Eğer otelimizi kapatmak isterseniz canlı müzik yapan müzisyenlerle anlaşıyor, hareketli şarkılar eşliğinde evlilik sürecinizin en keyifli organizasyonunda eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli organizasyon geçirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun lezzetlerimizi de sizinle beraber belirlediğimizi söylemek istiyoruz.

Bizim ev sahipliğimizde hem tatil hem de özel organizasyonlarınızı kutlamak istiyorsanız temmuz ve ağustos aylarında oldukça yoğun olduğumuzu belirtmek istiyor ve organizasyonunuz için erkenden bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için Pyara Hotel Turunç iletişim bilgisine sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Turunç Merkez Mah. 60 Evler Cad. No: 75 Turunç Marmaris

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pyara Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.