Pyara Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Grand Yazıcı
10

Bodrum

Grand Yazıcı

500-750
150-200 TL
Kefi Beach Kır Düğünü
10

Bodrum

Kefi Beach Kır Düğünü

300-400
150-200 TL
Ramada Resort Bodrum
12

Bodrum

Ramada Resort Bodrum

300-400
150-200 TL

Hakkında

Ege ve Akdeniz’in buluştuğu en güzel noktalardan birinde yer alan otelimizde sevdiklerinizle birlikte kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamaya ne dersiniz?

Pyara Hotel Marmaris cennetten bir köşe olarak adlandırdığımız, çam ağaçlarının çevrelediği dağ manzarası, masa mavi denizi ve pırıl pırıl kum plajına sahip olan Turunç’ta faaliyet gösteriyoruz. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan bu bölgede gezeceğiniz ve göreceğiniz birçok adres bulunuyor. Otelimiz de konum itibariyle sahile 50 metre, Marmaris’e 20 kilometre konumda bulunduğundan dolayı huzur bularak tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Her yıl size daha iyi hizmet verebilmek için 15 Ekim’de kapılarımızı kapatıyor, 1 Mayıs tarihinde tekrar açıyoruz. Yenileniyor, hizmet kalitemizi de arttırıyoruz.

Özel organizasyonlarınızı en iyi şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Hayatınızın en özel anlarından olan bekârlığa veda partinizi arkadaşlarınızla birlikte tatil yaparak kutlayacağınız bir adres arıyorsanız buldunuz bile.

Davet alanlarımızdan ve hizmetlerimizden bahsedelim;

Ağaçların çevrelediği orman ve deniz manzarasını bir arada görebileceğiniz açık alanımız bulunuyor. Arıca havuz bulunan otelimizin bu bölümünü özel organizasyonlarınız için size tahsis ediyoruz.

Alanımızın kapasitesi yemekli ve kokteyl düzeninde 50 kişiyi ağırlayabileceğimiz genişliktedir ve genelde butik organizasyonlar için tercih ediliyor.

Davet alanımızı gerçekleştireceğiniz kutlamanın konseptiniz organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve süsleme temin ederek hazırlayabiliyoruz.

Eğer otelimizi kapatmak isterseniz canlı müzik yapan müzisyenlerle anlaşıyor, hareketli şarkılar eşliğinde evlilik sürecinizin en keyifli organizasyonunda eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli organizasyon geçirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun lezzetlerimizi de sizinle beraber belirlediğimizi söylemek istiyoruz.

Bizim ev sahipliğimizde hem tatil hem de özel organizasyonlarınızı kutlamak istiyorsanız temmuz ve ağustos aylarında oldukça yoğun olduğumuzu belirtmek istiyor ve organizasyonunuz için erkenden bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için Pyara Hotel Turunç iletişim bilgisine sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Songül Gürleyen

  • Adres: Turunç Merkez Mah. 60 Evler Cad. No: 75 Turunç Marmaris

Pyara Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!