Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Pukka Marmaris Hakkında

Genç, dinamik ve modern bir mekânda bekârlığa veda partinizi düzenlemek istiyorsanız Pukka Restaurant Marmaris’te sizi bekliyor. Uzunyalı sahilinde bulunan mekânımız hem bir plaj hem bir kafe hem de bir restoran olarak misafirlerini ağırlıyor. Eğer yaz dönemi bir etkinlik planlıyorsanız bekârlığa vedanızı bir geceden de öteye taşıyabilir erken saatlerde denize girerek başlatabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte toplanıp hem dinlenip hem güneşlenip hem de çok eğleneceğiniz uzun bir günü hak ettiğinizi düşünüyoruz.

Usta şeflerin yer aldığı deneyimli bir mutfak ekibimiz var ve onların hazırladığı yemeklerimizle gurur duyuyoruz. Dünya mutfağı yoğunluklu olmak üzere modern tekniklerle hazırlanmış özel yemekler servis ediyoruz. Ana yemeklerimizden tatlılarımıza varana kadar her şey kaliteli ürünler kullanılarak özenle hazırlanıyor ve hazır hiçbir ürün kullanılmıyor. Bekârlığa veda partinizde arkadaşlarınız ile birlikte seçkin yemekler yiyerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Yemekler bittikten sonra ise eğlencenin dozunu giderek arttıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Mekânımızın turistik bir bölgede olması sebebi ile yazları ağırlıklı olmak üzere bir canlı müzik programımız var. Sevilen sanatçı ve ünlü DJ’lerin performans sergilediği sahnemizde şimdiye dek çok sayıda müzisyeni ağırladık. Eğer bizi takip ederseniz bu programlarımıza göre parti tarihinizi belirleyebilirsiniz. Harika şarkılar eşliğinde eğlenip ve belki dayanamayıp dans edeceğiniz eğlenceli bir geceyi birlikte geçirmeyi çok isteriz.

Pukka Marmaris fiyatları ve diğer hizmet detayları hakkında bizimle görüşmek isterseniz sorularınızı severek yanıtlarız. Bol eğlenceli ve eksiksiz bir etkinlik için bekârlığa veda partinizi profesyonellere emanet edebilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden bize ulaşıp rezervasyonunuzu yaptırın ve yapılacaklar listenizden bir şeyi daha elemiş olun. Sayfanın yan tarafında bulunan formu görmüşsünüzdür, onu eksiksiz bilgiler ile doldurarak bizimle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çıldır Mah. 207 Sok. No:72 / Z1 Marmaris – Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.