Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Petunya Beach Club

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Petunya Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Petunya Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Petunya Beach Club Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Petunya Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Petunya Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Petunya Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Petunya Beach Club kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Petunya Beach Club kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Petunya Beach Club kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Petunya Beach Club Hakkında

Kendinizi prensesler gibi hissedebileceğiniz bir kına ve bekârlığa veda organizasyonuna hazır olun.

Petunya Beach Club Fethiye olarak kültürümüzde önemli bir değere sahip olan kına organizasyonlarını çiftlerin istedikleri konseptte kutlamalarını sağlıyor ve bu konuda birçok seçenek sunuyoruz. Fethiye’nin en güzel sahilinde denizin esintisine karşı eğlenceli bir gün geçirme fırsatıyla karşı karşıyasınız ve sizi kaliteli hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz.

Kına organizasyonlarında sağladığımız hizmetler neler mi?

-Nasıl bir konseptle bu özel günü kutlamak istediğinizi öğreniyor ve organizasyonumuzu planlamaya başlıyoruz. Dönemin trendlerinden dolan Osmanlı, Hint ve modern konseptlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

-Masa ve sandalye süslemelerini belirlediğiniz konsepte uygun olarak tercih ediyoruz. Kırmızı, mor ve pembe renklerini kullanarak hazırlayabiliyoruz. Kına tahtını davet alanının en güzel yerine konumlandırıyoruz.

-Açık havada ağaçların altında ve deniz esintisine karşı keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Davetli sayınıza uygun olarak 10 kişilik yuvarlak masa ve zarif görünümüyle tercih edilen beyaz Napolyon sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Kilise nikâhı düzeninde organizasyon geçekleştirmek isteyen çiftler için de kum sahilimizi hazırlayarak eşsiz bir görünüme kavuşturuyoruz.

-Ses ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlar oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Organizasyonunuz için geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

-Kına gecenizi yemekli bir organizasyonla gerçekleştirmek istiyorsanız birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğini sizinle birlikte oluşturuyor, eğlenirken sizi aynı zamanda lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz

Nişan kutlamanızdan evlilik teklifine, düğününüzden kına ve bekârlığa veda partinize kadar her organizasyon türüne hitap eden organizasyon stilimizle alışılmışın dışında bir gün geçirebileceksiniz. Siz de Petunya Beach Club ev sahipliğinde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız detaylı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çiftlik Mahallesi, Kocaçalış Mevkii, 48300 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Petunya Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.