Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi

E-posta Gönder

Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Hakkında

Yeşiller içerisinde rüya gibi bir bahçede kına gecenizi kutlamaya ne dersiniz?
Bu gece çok eğlencem ve bunun için ferah bir ortama ihtiyacı var mı diyorsunuz? Öyleyse Park Beyaz Kır Düğün Evi Ortaca sizin için doğru adres olacaktır! Hem eğlenceyi hem de ferah atmosferi bir arada bulabileceğiniz bahçemizde bugüne dek pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Kına geceleri de kutladık düğünler de… Hepsinde eksiksiz bir hizmet sunabilmek adına çıkıyoruz yola. Bu doğrultuda çiftin isteklerini doğru anlayabilmek oldukça önemli. Titizlikle isteklerinizi dinliyor, yapabileceklerimizi anlatıyoruz. Dediklerimizi ise organizasyon günü harfiyen yerine getiriyoruz. Böylelikle organizasyon sonu gülümseyen yüzlerle vedalaşabiliyoruz. Eğlenmekten yorulmuş olmasına karşın gülümseyen ve mutlu yüzler… Böylesine anlamlı günlerde tercih ediliyor olmanın mutluluğunu yaşıyor, bize olan güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Peki kına geceniz için neler yapıyoruz?
Farklı konseptlere kır bahçemizde hayat vererek işe başlıyoruz. İstediğiniz ortamı yaratabilmek oldukça kıymetli. Ortam ne kadar istediğiniz gibi olursa aynı seviyede eğlence düzeyinizin de artacağına inanıyoruz. Kimi zaman prenses konsepti kimi zaman da Hint konseptinde kına organizasyonları gerçekleştiriyoruz. İsteklerinizi daha detaylı olarak yerine getirebilmek ve adım adım planlayabilmek adına çözüm ortaklarımızdan da destek alıyoruz. Böylelikle farklı dekorlar ve aksesuarlar kullanabiliyoruz. Kına gecesine dair aklınıza gelebilecek her şeyi kır bahçemizde bulabileceğinize eminiz! Kına tahtından bindallıya, halay mendillerinden el mumuna kadar pek çok şeyi düşünüyoruz. Size ise misafirlerinizi Park Beyaz Kır Düğün Salonu Ortaca'ya davet ederek doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor!
Kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi mi almak istiyorsunuz? Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan sorulara hızlı bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Dalaklı Mah. Özgür Sok. No:102 Ortaca/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Park Beyaz Ortaca Kır Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.