Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Otantik Royal Garden

 • Kapasite
  200 - 2500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Otantik Royal Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Otantik Royal Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Otantik Royal Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Otantik Royal Garden Sıkça Sorulan Sorular

Otantik Royal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Otantik Royal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Otantik Royal Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Otantik Royal Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Otantik Royal Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 2.000-3.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Otantik Royal Garden Hakkında

Yeşiller içerisinde bir bahçede kına ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmek istemez miydiniz?


Cevabınız ‘’Evet.’’ ise Otantik Royal Garden Ortaca adresimizde sizinleyiz!


Yıllardır özel günleriniz için hizmet veriyoruz. Evliliğe dair adım adım bir süreç… Sözler veriliyor, nişanlar yapılıyor… Ardından sıra kına gecesi ve düğüne geliyor. Düğünden birkaç gün önce gerçekleşen kına organizasyonu için gelin adaylarını ayrı bir telaş sarar. Hem düğün yetişmelidir ve eksiksiz olmalıdır hem de kına gecesi. Özellikle düğün yaklaşırken buna zaman ayırmak ve kına gecesi için çabalamak zor gelebilir. Hele ki böylesine ritüel barındıran detaylı bir organizasyon söz konusu iken… Telaşlanmalarını oldukça normal karşılıyoruz. Biz ise tüm bu telaşlarından onları kurtarmak için çalışıyoruz. Her detayı gelin adayımızın yerine tasarlıyor, ona yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmayı bırakıyoruz. Başarımızda doğru bir ekiple çalışmanın da etkisi yadsınamaz. Tesisimize geldiğiniz ilk anda organizasyon sorumlumuz tarafından karşılanıyorsunuz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almaya başlıyorsunuz. Tabii bu süreçte isteklerinizi de özenle dinliyoruz. İsteklerinizle yapabileceklerimizi ortak paydada buluşturuyoruz. Özel istekleriniz olduğu noktada ise bunları da gerçekleştirmek için çalışıyoruz.


Kına gecelerinde çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek farklı alternatifler sunuyoruz. Son dönemlerde oldukça trend olan kına konseptlerine Ortaca Otantik Royal Gardenda hayat veriyoruz. Kimi akşamlar Osmanlı konsepti kimi akşamlar prenses konsepti organizasyonlar düzenliyoruz. Bunlarla uyumlu olacak aksesuarlar ve dekorlar kullanıyor; gelinimizin bindallısını da unutmuyoruz. Yine aynı tonlarda bindallı tercih ediyoruz. Kına tahtından bindallıya, el mumundan yaş kınaya kadar kına gecesine dair aklınıza gelebilecek her şey…


Bu eğlenceli organizasyon için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Yerbelen Mahallesi,Muğla fethiye karayolu cad. no:307, 48600 Ortaca/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Otantik Royal Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.