Mutlu Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mutlu Kır Bahçesi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mutlu Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Mutlu Kır Bahçesi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mutlu Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Mutlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mutlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mutlu Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mutlu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mutlu Kır Bahçesi Hakkında

Kına gecesi ritüelleri ile bir organizasyon düzenlemek ister misiniz?


Üstelik farklı konsept fikirleri ve tercihleri için Mutlu Düğün Salonu Dalaman’da çözüm ortakları ile birlikte hazırlıklarınızı başlatıyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri ile hemen hemen her kına konsepti için alternatifler yaratma şansımız oluyor. Profesyonel ekimiz detaylı çalışmalarına başlamak için görüşme talep ediyor. Görüşmelerimizde alınan kararlar ve organizasyon sorumlumuzun desteği ile süslemelerimizi yapıyoruz.


Keyifli bir gece için gereken her detayı tasarlıyoruz. İlk olarak da süsleme ve düzenlemelerinizi tamamlıyoruz. Davetlileriniz için adeta ziyafet masaları hazırlıyoruz. Beyaz masa örtüleri ve beyaz tiffany sandalyeler tercih ediyoruz. Aksesuarlar ve masa çiçekleri ile son dokunuşları yapıyor, yemekli ve yemeksiz davet seçeneklerinize göre de sunum tabaklarımızı yerleştiriyoruz.


Gelin adaylarımız için belki de en önemli kısım olan kına köşesi de tasarlamayı ihmal etmiyoruz. Konseptinize uygun kına tahtı ve cibinliği tercih ediyor, nedime minderleri hatta kına tepsisi ve sehpası ile dekorasyonumuzu tamamlıyoruz. Farklı çalışmalarınız için de fotoğraf çekim alanları ya da hatıra köşeleri ile kişiye özel çalışmalar da ekliyoruz.


Aynı zamanda catering hizmeti de sunduğumuz Mutlu Kır Bahçesinde özel tarifler ile davet menüleri de hazırlıyoruz. Menüleri de çiftimiz ile birlikte seçmeye özen gösteriyoruz. Tercihlerinizi yaparken yemekli ve yemeksiz menülerin yer aldığı kına paketlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunduğumuz lezzetler için kokteyl menüleri ya da atıştırmalıklar da düzenleyebiliriz!


Gece boyunca kesintisiz eğlence ve kına merasimleriniz için müzisyenlerimizi davet ediyoruz. Davet alanına girişinizi de size özel bir şarkı ile gerçekleştirebiliyoruz.


Kına mekânı arayışınıza Mutlu Kır Bahçesi ayrıcalıkları ile son veriyoruz. Siz de Muğla’da kına gecesi düzenlemek istiyorsanız sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karaçalı Mah. 48770 Dalaman/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mutlu Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.