Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Morina Deluxe Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Morina Deluxe Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Morina Deluxe Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Morina Deluxe Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Morina Deluxe Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Morina Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Morina Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Morina Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Morina Deluxe Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Morina Deluxe Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Morina Deluxe Hotel Hakkında

Otelimizi 1988 yılında Morina Deluxe Hotel adı ile kurduk. O gün bugündür hiç ara vermediğimiz faaliyetlerimize ilk günkü heyecanımız ve hevesimiz ile devam ediyoruz. Daha modern ve misafirlerimizin istek ve ihtiyaçlarına daha raht uyum sağlayabileceğini düşündüğümüz şekilde 2013 yılında yenilendik. Baştan aşağı bir yenileme olduğunu ve tamamen bambaşka bir konsept ile yolumuza devam ettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Değişmeyen tek şey bir aile işletmesi olarak işimizi ne kadar çok sevdiğimiz ve ona dört elle sarılmış olmamız.

Morina Deluxe Hotel Fethiye Ölüdeniz’de Belcekız Mahallesinde bulunuyor ve Fethiye’nin merkezine de limanına da kolaylıkla ulaşılabiliyor. Fakat yüksek konumu ve çehresi sayesinde şehir gürültüsü ve karmaşasından oldukça uzağız. Bu sebepledir ki tatiller için olduğu kadar özel ve değerli günler için de tercih edilebilirlik açısından oldukça uygunuz. Otelimizde düğün töreni, söz, nişan merasimi, mezuniyet kutlaması, nikâh sonrası eğlencesi, kına gecesi ve bekârlığa veda partisi gibi toplu organizasyonlarınızın tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Eski bir zeytin koruluğunun içerisine kurulu otelimiz Japon gülü ve yıldız çiçekleri ile dolu bir bahçeye sahip. Burada havuz başı bir davet alanında kına gecenizi birlikte planlayabiliriz. Dilerseniz gerekli düzenlemeler ve dekoratif hazırlıklar için profesyonel destek alarak işi uzmanlarına bırakabilir, kına organizasyonu firması ile anlaşabilirsiniz. Biz de tüm otel personeli olarak gelecek olan firma ile iş birliği içerisinde çalışıp her şeyin yolunda ilerlemesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirebiliriz.

Unutulmaz bir kına gecesine sahip olmak istiyorsanız Morina Deluxe Hotel olarak mekânsal anlamda size hayallerinizdeki gibi bir yeri vaat ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve merak ettikleriniz hakkında bilgi edinmek için sağ üstteki formu doldurup “Fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz. Morina Deluxe Hotel iletişime geçmesi bu denli kolay.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Belcekiz Mh. 236. Sokak, Ölüdeniz Cd., 48340 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Morina Deluxe Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.