Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Larimar Suite HOTEL

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Larimar Suite HOTEL Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Larimar Suite HOTEL Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Larimar Suite HOTEL Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Larimar Suite HOTEL Sıkça Sorulan Sorular

Larimar Suite HOTEL kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Larimar Suite HOTEL kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Larimar Suite HOTEL kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Larimar Suite HOTEL kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Larimar Suite HOTEL kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Larimar Suite HOTEL Hakkında

Bekarlığa veda partisi veya kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz, Moneba Suite Hotel 2009 yılından beri faaliyet gösteriyor.

Şık bir gece tasarlamak isterseniz bu konuda profesyonel ekibimi yanınızda oluyor. Organizasyon sorumlumuz görüşmeler düzenliyor ve planlamalarınızı yaparak davetlerinizi eksiksiz bir şekilde düzenliyor. İstekleriniz dahilinde detaylı çalışmalar yapıyoruz. Her anınızı özel kılıyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak davetleriniz için çim alanımızda düzenlemeler yapıyoruz. Davetli sayınıza göre oluşturduğumuz masa düzeni ile konuklarınız için şık bir alan tasarlıyoruz. Davet alanında geniş ve ferah bir alan olan bahçemizde dans pisti ve sahne de kuruyoruz.

Moneba Suite Hotel Fethiye’de kına ve bekarlığa vedalarınız için yaptıklarımızdan da bahsetmek isteriz!

Kına gecesi davetleriniz için organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma yürütüyoruz. Bu sayede konsept çalışmaları yaparak kına ritüelleriniz için kına köşesi dekore ediyoruz. Kına tahtı ve cibinlik ile süslenmiş bir alan tercih ederseniz; farklı konseptler için renkli süslemeler yapabilir ve bahçemizde aydınlatmalar ile özel bir atmosfer yaratıyoruz.

Bekarlığa veda partisi ise tercihiniz dostlarınız ile bir tatil organizasyonuna dönüştürebilirsiniz. Tatil sürenizi ve partinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. Şık bir partinin yanı sıra otel içi ve otel dışı aktiviteler ile bolca eğlence de sizi bekliyor. Yoga, doğa yürüyüşleri, masa oyunları, havuz ve denizde güneş banyosu gibi aktiviteler pek çok alternatiften bazıları…

Eşsiz tatlar ile davet menülerimizi de hazırlıyoruz! Eko çiftlikten elde edilen organik malzemeler ile menülerinizi hazırlayabiliyoruz. Organik tavuk, sebze ve meyveler ile mevsiminde tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Tatil ve konaklamalar için de otelimizde apart odada konaklama imkânı sağlıyoruz. Ayrıca süit odalarımızı tercih edebilir, aile, junior ve süitlerimizin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz!

Bütün hizmetlerden yaralanmak için ise sayfanın üst kısmında yer alan Moneba Suite Hotel iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. “Ücretsiz teklif al” butonu ile Fethiye kına salonları arasında fark yaratan otelimizden fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ovacık Mah. Ölüdeniz Fethiye/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Larimar Suite HOTEL Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.