Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Mervehan Residence Otel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mervehan Residence Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mervehan Residence Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mervehan Residence Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mervehan Residence Otel Sıkça Sorulan Sorular

Mervehan Residence Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mervehan Residence Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mervehan Residence Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mervehan Residence Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mervehan Residence Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Mervehan Residence Otel Hakkında

Kına gecelerinizi şık otelimizde gerçekleştirmek ister misiniz? Hem de çok uygun fiyatlarla? Cevabınız “Evet” ise gelin misafirlerimize sunduğumuz fırsatlardan bahsedelim.

Mervehan Residence Hotel Akyaka’da faaliyet gösteriyor. Akyaka’nın muhteşem havası ve huzurlu ortamını otelimizde de bulacaksınız. Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Kına gecelerinizi yemyeşil bahçemizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Masa ve sandalyeleri buraya özenle yerleştiriyor ve isteklerinize göre dizayn ediyoruz. Kına konseptine göre süslemek isterseniz ise profesyonel bir hizmetle bahçemizi süslüyoruz.

Özel anlarınızı ölümsüz kılmak için bir fotoğrafçı kiralama şansına sahipsiniz. Hem fotoğraf hem de video çekimi konusunda profesyonel bir hizmet alabilir ve yıllar sonra en mutlu gününüzü hatırlamak istediğinizde güzel bir albüme sahip olabilirsiniz.

Siz gecenizin keyfini çıkarırken çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz. Bu özel günde peşlerinden koşmaya ve geceyi kaçırmanıza gerek kalmayacak. Büyük bir oyun parkımız bulunmakta ve minik misafirlerimizin eğlenceli anlar yaşamaları için hazır.

Organizasyonunuzdan önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz, konforlu ve şık dizayn edilmiş odalarımızı sizler için hazırlayabiliriz. Standart, süit ve vip süit oda olmak üzere 3 farklı oda tipimizin bulunduğunu ve istediğiniz odayı tercih edebileceğinizi söyleyelim.

Otantik bir yapı olarak dizayn edildiğimizi geldiğinizde fark edeceksiniz. Büyük bir havuzumuzun bulunduğunu, aynı zamanda Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, fitness merkezi, gibi birçok aktiviteye de otelimiz bünyesinde kullanabiliyorsunuz.

Otelimiz merkezi bir konumda yer aldığı için özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Geniş bir de otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi hatırlatalım. Merkezden dolmuşlarla da gelebiliyorsunuz. Hava yoluyla gelmeyi tercih eden konuklarımıza ise Dalaman Havalimanı’nın 70 kilometre, Milas-Bodrum Havalimanı’nın ise 102 kilometre uzaklıkta olduğu bilgisini verelim.

Kına geceleriniz için sunduğumuz fırsatları değerlendirmek ve ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Merve Han Residence Koyuncu Sk. No:37 Akyaka

 • Haritadaki Konumu

  Mervehan Residence Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.