Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Mer Can Story Apart Hotel & Spa

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mer Can Story Apart Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mer Can Story Apart Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Mer Can Story Apart Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mer Can Story Apart Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Mer Can Story Apart Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mer Can Story Apart Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mer Can Story Apart Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mer Can Story Apart Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mer Can Story Apart Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mer Can Story Apart Hotel & Spa Hakkında

Bodrum’da bekarlığa veda partisi düzenleyecekseniz daha fazla arama yapmanıza gerek kalmadı!


Yalıkavak’ta yer alan Mer-Can Story Apart Hotel olarak deniz manzarası eşliğinde unutulmaz geceler planlıyoruz. Palmiye ağaçları ve Yalıkavak’ın eşsiz doğasıyla çevrili otelimiz denizin hemen yanında yer alıyor. Bu sayede yeşil ve mavi renklerle buluşacaksınız! Güzel manzara eşliğinde eğlenceyi gecenin son saatlerine kadar yaşayabileceksiniz.

Bekarlığa veda ve nikah sonrası yemek gibi organizasyonlar düzenlemeye uygun bir alana sahibiz. Bu tarz organizasyonlar düzenlemenin pek çok şeyle aynı anda ilgilenmeyi gerektirmesinden dolayı size tüm süreçlerde yardımcı olacak bir organizasyon sorumlumuz var. Organizasyon sorumlumuz davetlerinizde misafirlerinizin beğenisine sunulacak menülerin belirlenmesi için menü tadımları yaparken ve masaların nasıl düzenleneceğini düşünürken de yanınızda oluyor. Akdeniz, Ege ve Anadolu mutfaklarından seçkin yemekleri yetenekli aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hazırladığımız yemekler arasından tercih yapmaksa tamamen damak zevkinize kalmış durumda.

Organizasyonunuzu bir otelde düzenlemenin bir diğer avantajı da misafirlerinize konaklama imkânı sunuyor olmamız. Şehir dışından mutluluğunuzu paylaşmak için gelen misafirleriniz bu gecenin sonrasında otelimizde konaklayarak tatil yapma fırsatı elde edebilirler. Tercih edebilecekleri oda tiplerimiz arasında standart oda tipimiz, apart tipi odalarımız ve süit odalarımız var. Tüm odalarımız beyaz ve kahverengi ağırlıklı olarak sade ve şık şekilde dizayn edilmiştir. Daha kalabalık bir grupla gelen misafirleriniz ise özel tasarladığımız iki katlı villalarımızda kalabilirler. Villalarımız ailesiyle beraber gelen misafirleriniz için doğru tercih olacaktır. Otelimizin spa bölümünden de faydalanabilecekleri gibi aynı zamanda Mer-Can Story Apart Otel Yalıkavak’ta gerçekleştirdiğimiz kültürel etkinliklere de katılma fırsatını değerlendirebilirler.

Keyifli bir organizasyon düzenlemek ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylece hayallerinizdeki organizasyonu hayata geçirmek için planlama yapmaya başlayabiliriz!

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres::

  Yalıkavak Mah. Merkez Mah. Plaj Cad. No: 18 Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Mer Can Story Apart Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.