Melengeç Kır Düğünü

E-posta Gönder

Melengeç Kır Düğünü Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Melengeç Kır Düğünü Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Melengeç Kır Düğünü Genel Özellikler

Melengeç Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Melengeç Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Melengeç Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Melengeç Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Melengeç Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Melengeç Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Melengeç Kır Düğünü Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir Melengeç Kır Düğün Bahçesi olarak Muğla’da düğün sektörü içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Kır bahçemizde çeşitli toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar genelde düğün, nişan töreni, sünnet düğünü, mezuniyet balosu ve kurumsal etkinlikler gibi özel gün ve davetler oluyor. Bunların yanı sıra bir de kına gecesi organizasyonları da düzenliyoruz. Hatta eskiye nazaran her yıl artan bir sayı ile bunu gerçekleştiriyoruz. Çünkü artık kına geceleri de kalabalık kitleler ile birlikte salonlarda veya kır bahçelerinde kutlanıyor. Biz de her türlü organizasyon için büyük bir özenle hazırlanıyor ve başarı ile kusursuz bir şekilde tamamlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına gecenizde gerçekleşmesini istediğiniz her şeyi, tüm o ritüelleri ile birlikte Melengeç’te yapabilirsiniz. Dilerseniz geleneklerinize ait detayların tamamını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kına organizasyonlarında olması gereken her şey ile kendiniz ilgilenebileceğiniz gibi, profesyonel yardım da alabilirsiniz. Dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşırsanız bizim için hiçbir sakıncası olmaz. Hatta önceden bildirdiğiniz takdirde biz de onlar ile birlikte iş birliği içerisinde olabilir ve hazırlıkları birlikte tamamlayabiliriz.

Organizasyonunuzu dilerseniz yemekli olarak da planlayabilirsiniz. Kaliteli ve sağlıklı olsun diye özenle seçtiğimiz sağlıklı ürünleri temin ederek konuklarımıza muhteşem lezzetler sunuyoruz. Toplu organizasyonlar için belirlediğimiz ve beyaz veya kırmızı et seçenekleri oluşan fiks menülerimiz var. Dilerseniz aralarında seçim yapabileceğiniz gibi damak zevkinize uygun bambaşka bir menü de belirleyebilirsiniz. Deneyimli mutfak ekibimiz o yemekleri de büyük bir özenle hazırlayacağından ve lezzetten de ödün vermeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

600 kişilik kapasitemiz ile kalabalık organizasyonlar için geniş ve ferah bir alanımız var. Dilediğiniz kadar konuğu rahatlıkla davet edebilirsiniz. Melengeç Kır Düğün Salonu ile iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ortakent, Bodrum/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melengeç Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.