Marphe Hotel

E-posta Gönder

  • Datça, Muğla.

Kapasite Bilgileri

Marphe Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Marphe Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Marphe Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Marphe Hotel Sıkça Sorulan Sorular

{Marphe Hotel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marphe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Marphe Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Marphe Hotel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marphe Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Marphe Hotel Hakkında

Kına gecelerinizi Marphe Hotel Suit ve Villaları farkıyla gerçekleştirmek ister misiniz? Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar, güler yüzlü bir ekip ve eşsiz manzaramızı konuklarımızla buluşturduğumuz otelimizde ne gibi imkânlara sahip olacağınızı duymak ister misiniz?

Otelimiz Datça’da İskele mahallesinde faaliyet gösteriyor. Konuklarına özel araçları ve toplu taşıma araçlarıyla gelebilme imkânı sunuyoruz. Özel araçlarınız için otoparkımızın olduğunu ve bu otoparkı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de belirtelim.

Geniş bir açık alanımız bulunuyor. Bu açık alanımız çim alandan oluşmakta. Çevresi rengarenk çiçeklerle çevrilmiş bu alanımızda aynı zamanda büyük bir havuz da bulunmakta. Bu bahçemizi özenle dizayn ettiğimizi ve buradayken kendinizi huzurlu hissedeceğinizi söylemek istiyoruz.

Kına geceleriniz için bu bahçemizi rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 150 kişi kapasiteli bu çim alanımızda masalarımızı isteğinize göre yerleştiriyoruz. Bu alanımızı dilediğiniz gibi kullanabiliyor, kına konseptiyle ilgili tüm aksesuarlarınızı kullanabiliyorsunuz. Hem masa sandalye süslemesi hem de kına aksesuarları konusunda profesyonel organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

Bu geniş bahçemizde sadece kına gecelerinizi değil, düğünleriniz, açılışları, bayi toplantılarını, kurumsal etkinlikleri ve bunun gibi büyük organizasyonları da gerçekleştirebilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey, planladığınız tarihlerden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem yoğunluğumuzdan dolayı mağdur olmamanızı sağlıyor hem de isteklerinizi en hızlı şekilde karşılamak için gecenizi planlamaya başlıyoruz.

Kına gecenizden önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz, sizi farklı oda çeşitlerimizle ağırlayabilmekteyiz. 14 suit dairenin havuz ve bahçe çevresinde bulunduğunu, bahçenin diğer tarafında yer alan 12 adet villanın da beyaz Akdeniz evlerinin özgün tasarımından etkilenerek dizayn edildiğini söyleyelim. Toplamda 26 adet odamızın bulunduğunu, istek ve cebinize göre istediğiniz odayı seçebileceğiniz belirtelim.

Bizi tercih etmek ve bu saydığımız fırsatlardan faydalanmak için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İskele Mahallesi, Hisar Mağara Caddesi, 230. Sk. No:20, 48900 Datça/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.