Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Marisol Boutique Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Marisol Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Marisol Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Marisol Boutique Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Marisol Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Marisol Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marisol Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marisol Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Marisol Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marisol Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Marisol Boutique Hotel Hakkında

Tasarlamış olduğunuz kına gecelerini gerçeğe dönüştürmek için doğru adrestesiniz. Marisol Boutique Hotel olarak bu özel anlarınızı %100 memnuniyetle gerçekleştiriyor ve gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da faaliyet gösteren Marisol Boutique Hotel Gündoğan’da bulunuyor. Özel araçlarınız ile kolay bir şekilde gelebileceğinizi söyleyelim. Aynı zamanda dolmuş veya taksilerle de ulaşım sağlayabilmektesiniz. Araçlarınız için bir de otoparkımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi belirtelim.

Kına gecesi organizasyonunuzu denize sıfır olan açık alanımızda gerçekleştiriyorsunuz. İskele tarzı olan bu alanımızda yuvarlak masa ve tiffany sandalyeler kullanıyor ve alanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Masa, sandalye ve mekân süslemeleri, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Kına konseptinin en yeni trendlerine hâkim olduğumuzu ve isteklerinizi her şekilde gerçekleştirebileceğimizi hatırlatalım.

Kalitenin başrol olduğu gecenizde hem müziklerimiz hem de güler yüzlü hizmetimiz ile “iyi ki tercih etmişim” diyeceğiniz bir otel olacağız. Organizasyonlarınızdan önce veya sonra otelimizde konaklamak isterseniz, şık ve konforlu 20 odamızı sizin için hazırlayabiliyoruz. Deniz manzaralı odalarımızda gecenin yorgunluğunu atabilir ve muhteşem bir güne uyanabilirsiniz. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla gerçekleştireceğinizi de söylemek istiyoruz. Marisol Boutique Hotel Bodrum’da gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz otellerin başında geliyor.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Kına geceleriniz dışında gala ve özel davetlerinizde, mezuniyetlerinizde, kurumsal etkinliklerde ve iş yemeklerinde de bizi tercih edebilmektesiniz. Bu toplu davetleriniz için bizimle 1 ay öncesinden iletişime geçerseniz, tüm isteklerinize zaman ayırabilir ve çok daha iyi bir hizmet sunabiliriz. Gündoğan koyunun muhteşem manzarası eşliğinde en özel anlarınızı yaşamak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Aşağı Mah. Sahil Şeridi No:64 GÜNDOĞAN / BODRUM

 • Haritadaki Konumu

  Marisol Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.