• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mandarin Oriental Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Mandarin Oriental Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Mandarin Oriental Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mandarin Oriental Sıkça Sorulan Sorular

Mandarin Oriental kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mandarin Oriental kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Mandarin Oriental kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Mandarin Oriental kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mandarin Oriental kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Mandarin Oriental Hakkında

Göz alıcı ortamımızda, muhteşem bir hizmet ve çeşitli seçeneklerimizle kına geceniz sonsuza kadar unutulmayacak. Mandarin Oriental Bodrum olarak, sizi ayrıcalıklar dünyamızı keşfetmek için otelimize davet ediyoruz.

Muhteşem gün batımı eşliğindeki kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için size farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Davetlerinizi isterseniz sahilimizde, isterseniz iskelemizde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyor, seçtiğiniz alanımızda hayallerinize yakışacak şekilde süslemeler yapabiliyoruz. Özellikle kına geceleriniz için Hint, bohem ve Osmanlı tarzı konseptler oluşturarak bu özel gecenizi son zamanların trendlerine uydurmaya çalışıyoruz.

Türk ve Dünya lezzetlerini harmanlayarak, tadına doyulamayacak yemek menüleri hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar veriyorsunuz; dilerseniz standart menülerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecenizden önce gelip menü tadımlarını gerçekleştirebilir, beğenmediğiniz yemekleri menünüzden çıkarabilirsiniz.

Ses ve sahne olanağı sağlıyor muyuz?

Talep etmeniz durumunda profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına da yer verebiliyoruz. Otelimizde gerekli tüm donanıma sahip ses ve ışık sistemlerimiz bulunuyor. Kına gecenizde çalacak müzik listenizi hazırlarken istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alarak planlama yapıyoruz. Geniş ve her açıdan görülebilir sahnemizde, anlaştığınız bir ekiple dans koreografisi hazırlayabilir, kına gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonları dışında, başka organizasyonlar da yapıyor muyuz?

Otelimizde düğün, nişan, açılış, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için de hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızı organizasyonlarınıza özel hazırlıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Akıllarda kalacak bir etkinlik için size sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer daha fazla bilgi almak ve Mandarin Oriental Bodrum fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen hızlı iletişim formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  CENNET KOYU ÇOMÇA MEVKİİ GÖLTÜRKBÜKÜ, 48400 BODRUM, MUĞLA

 • Haritadaki Konumu

  Mandarin Oriental Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.