• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Liona Hotel & Spa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Liona Hotel & Spa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Liona Hotel & Spa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liona Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

Liona Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liona Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Liona Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Liona Hotel & Spa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liona Hotel & Spa kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Liona Hotel & Spa Hakkında

Hayalinizdeki kına gecelerini Liona Hotel & Spa bünyesinde gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? Düğünden önceki bu son organizasyonda Bodrum’u tercih ediyorsanız, otelimizin fırsatlarından size biraz bahsetmek isteriz.

Liona Hotel & Spa Bodrum’un Gündoğan koyunda yer alıyor. Tesisimize Bodrum merkezden toplu taşıma araçlarıyla ulaşabildiğiniz gibi özel araçlarınızla da rahatlıkla gelebilmektesiniz. Araçlarınız için geniş bir park alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de hatırlatalım.

İşletmemiz denize sadece 300 metre uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda bu mesafe için otelimizin sağladığı ücretsiz servisler bulunmakta.

Geniş bir açık alana sahip olduğumuzu söyleyelim. Burada büyük bir havuzun, uzun bir çim alanın ve üstü kapalı restoranın bulunduğunu göreceksiniz. Kına gecelerinizi bu çim alanımızda rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. 200 kişiye kadar çıkan kapasitemiz ile konuklarımıza hizmet veriyoruz. Yuvarlak masalarımızı ve sandalyelerimizi gelin adayımızın isteklerine göre yerleştiriyoruz. Bu masaların süslenmesini isterseniz bir organizasyon firmalarından yardım alabiliyor ve en yeni kına konseptlerini otelimizde uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına takımı, kına sandığı, Hint kınası ve kına müzikleri gibi kına aksesuarlarını da sizin için temin edebilmekteyiz.

Bu alanda bir de geniş bir pistin bulunduğunu, konuklarımızın en eğlenceli anları bu pistte yaşayabileceklerini de belirtelim. Gece boyunca otelimizde düğün salonu imkânlarını aratmayan imkanlarımız ile hizmet veriyor ve her detayda mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Organizasyonunuzdan öncesinde veya sonrasında otelimizde konaklamak isterseniz, şık ve konforlu odalarımız sizler için hazır olacak. Standart odalarımız, bahçe ve havuz manzaralı odalarımız ve süit oda çeşitlerimizin olduğunu, istek ve cebinize göre seçim yapabileceğinizi de hatırlatalım.

Tüm bu fırsatlarımızdan yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kızılburun Caddesi N. 42/11 Gündogan/ Bodrum /Mugla

 • Haritadaki Konumu

  Liona Hotel & Spa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.