Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Liberty Hotels Lykıa

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Liberty Hotels Lykıa Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Liberty Hotels Lykıa Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Liberty Hotels Lykıa Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liberty Hotels Lykıa Sıkça Sorulan Sorular

Liberty Hotels Lykıa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liberty Hotels Lykıa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Liberty Hotels Lykıa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Liberty Hotels Lykıa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liberty Hotels Lykıa kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Liberty Hotels Lykıa Hakkında

Likya uygarlığından beri tatil bölgesi olarak kullanılan koyumuzda, konforlu konaklama hizmetimizin dışında gerçekleştirdiğimiz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarımızla da fark yaratıyoruz. Liberty Hotels Lykia Fethiye Ölüdeniz olarak, bu özel gününüzün unutulmaz olmasını sağlıyoruz ve sizi ayrıcalıklar dünyamızı keşfetmek için otelimize davet ediyoruz.

Muhteşem gün batımı eşliğindeki kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için size farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Davetlerinizi isterseniz sahilimizde veya sonsuzluk havuzumuzda isterseniz iskelemizde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyor, seçtiğiniz alanımızda hayallerinize yakışacak şekilde süslemeler yapabiliyoruz.

Kına gecenizde yemek servisimiz var mı?

Türk ve Dünya lezzetlerini harmanlayarak, tadına doyulamayacak yemek menüleri hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar veriyorsunuz; dilerseniz standart menülerimizden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecenizden önce gelip menü tadımlarını gerçekleştirebilir, beğenmediğiniz yemekleri menünüzden çıkarabilirsiniz.

Ses ve sahne olanağı sağlıyor muyuz?

Otelimizde gerekli tüm donanıma sahip ses ve ışık sistemlerimiz bulunuyor. Talep etmeniz durumunda profesyonel müzik gruplarının canlı performanslarına da yer verebiliyoruz. Kına gecenizde çalacak müzik listenizi hazırlarken istek ve beklentilerinizi göz önünde bulunduruyor, kötü sürprizlere yer vermemek için önlemler alarak planlama yapıyoruz. Geniş ve her açıdan görülebilir sahnemizde, anlaştığınız bir ekiple dans koreografisi hazırlayabilir, kına gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Kına ve bekarlığa veda organizasyonları dışında, başka organizasyonlar da yapıyor muyuz?

Otelimizde düğün, nişan, açılış, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni gibi etkinlikleriniz için de hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızı organizasyonlarınıza özel hazırlıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Akıllarda kalacak bir etkinlik için size sunduğumuz olanaklar bunlarla sınırlı değil. Eğer daha fazla bilgi almak ve Liberty Hotels Lykia fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen hızlı iletişim formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Faralya Mah. Kıdrak Sokak 6 48330 Ölüdeniz / TÜRKIY

 • Haritadaki Konumu

  Liberty Hotels Lykıa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.