Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

La Blanche Resort & SPA

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

La Blanche Resort & SPA Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

La Blanche Resort & SPA Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

La Blanche Resort & SPA Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

La Blanche Resort & SPA Sıkça Sorulan Sorular

La Blanche Resort & SPA kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

La Blanche Resort & SPA kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.La Blanche Resort & SPA kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

La Blanche Resort & SPA kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

La Blanche Resort & SPA kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

La Blanche Resort & SPA Hakkında

Uzun yıllardır 5 yıldızlı bir kalite ile La Blanche Resort & Spa Hotel olarak faaliyet gösteriyoruz. Büyük bir konaklama kapasitesi ile hem Türkiye’den hem de dünyanın dört bir yanından misafirlerimizi büyük bir özen ve titizlikle ağırlıyoruz. Tam bir misafir memnuniyeti elde etmek için çok çalışıyoruz ve hizmette kusur etmiyoruz.

Otelimizde verdiğimiz tüm o hizmetlerin ve sağladığımız imkânların haricinde bir konuda daha faaliyet gösteriyoruz. İnsanların hayatlarında adeta birer dönüm noktası haline gelen ve çok önemsedikleri özel günler vardır. Biz de bun tarz günler için gerek büyük gerek ise küçük çaplı birçok farklı türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Bunlar arasında; düğünler, nişan törenleri, kına geceleri, bekârlığa veda partileri ve daha nicesi var. Her biri için otelimizin tüm kaynaklarını sonuna kadar kullanıyor ve kusursuz bir sonuç elde edip başarılı bir organizasyon düzenlemek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Eğitimli ve işinde profesyonel kocaman bir kadro ile çalışıyoruz. Deneyimli personelimizin tamamı misafirlerimize güler yüzlülük ve gerekli olduğu kadar samimiyet göstererek isteklerini kısa sürede yerine getiriyor.

Kınanızı nerede ve nasıl düzenlemek istersiniz bilmiyoruz fakat biz size elimizdeki seçenekleri sunmak istiyoruz. Akabinde son karar elbette siz çiftimize ait. Organizasyon düzenleyebildiğimiz açık hava ve kapalı alan olmak üzere birkaç farklı seçeneğimiz var. Havuz başında şık bir davet veya iskelede Ege Denizi manzaralı güzel bir etkinlik. Yaz ve ilkbahar aylarına denk gelen kına gecesi organizasyonunuz için bu iki seçenek de sizi son derece tatmin edecektir. Bu iki alanda da yaklaşık olarak oturmalı düzende 200’er kişilik davetler düzenleyebilirsiniz. Üstelik bununla da sınırlı değil, 450 konuk kapasiteli Akasya Balo Salonumuzu da daha büyük organizasyonlar için değerlendirebilirsiniz.

Eğer çiftimiz dilerse Türk hamamımızda geleneksel bir gelin hamamı etkinliği de düzenleyebilir. La Blanche Resort & Spa Hotel Bodrum ile iletişime geçmek için yandaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Bahcelievler Cad. No 69 PK: 48960 Turgutreis - Bodrum - Mugla / Turkey

 • Haritadaki Konumu

  La Blanche Resort & SPA Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.