Koca Çalış Beach Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Koca Çalış Beach Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Koca Çalış Beach Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Koca Çalış Beach Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Koca Çalış Beach Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Koca Çalış Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Koca Çalış Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Koca Çalış Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Koca Çalış Beach Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Koca Çalış Beach Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Koca Çalış Beach Restaurant Hakkında

Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir kına ve bekarlığa veda organizasyonuna hazır mısınız?
Cevabınız “Evet.” ise sizi ve misafirlerinizi Koca Çalış Beach Restaurant adresimizde ağırlamak isteriz.
Yıllardır Fethiye’ye bağlı olan tesisimizde özel davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Aynı zamanda restoran hizmeti de verdiğimiz tesisimiz denize sıfırdır. Yaz döneminde plaj ve restoran olarak faaliyet gösteriyoruz. Her sezon başı misafirlerimize kapılarımızı açıyor, sezon sonunda ise vedalaşıyoruz. Bir sonraki sezon için hazırlanıyor, kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.


Organizasyonlar noktasında ise misafirlerimize 2 ayrı alternatifi bir arada sunabiliyoruz. Bunlardan ilki ağaçlarla sarılı bahçemizde organizasyonunuzu gerçekleştirmek diğeri ise kum plajımızda...


İstediğiniz davet alanını belirledikten sonra organizasyon firmasıyla bir araya geliyoruz. Adeta davet alanımızı baştan yaratıyoruz! İstediğiniz tonlar ve aksesuarlarla süslü size özel bir ambiyans yakalıyoruz. Gözlerinizi kapadığınızda kına gecenize dair hayal ettiğiniz her şeyi gerçek kılıyoruz. Tüller, çiçekler, şamdanlar belki de deniz yıldızları... Bu tamamen gelin adayımızın hayal gücüne kalıyor. Tabii daha önceki organizasyonlarımız ışığında biz de yönlendirmede bulunuyor, organizasyon sorumlumuz aracılığıyla danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.


Tesisimizde bir restoran olarak da hizmet verdiğimiz için organizasyonunuzu yemekli olarak da tertip edebiliyoruz. Menümüzü inceleyerek misafirlerinize sunulacak ikramları belirleyebiliyorsunuz. Kına günü geldiğinde ise usta şeflerimiz dilediğiniz ikramları hazırlamış oluyor. Kaliteli ürünlerle ve günübirlik olacak şekilde...


Eğlence aşamasında ise ses sistemlerimiz büyük destekçiniz oluyor. Davet boyu eğlence, lezzet ve hizmet sizi bekliyor...


Gelin adayımızda tek istediğimiz organizasyon sorumlumuza bu geceye dair hayallerini anlatması ve misafirlerini davet etmesi... Geri kalan tüm süreçleri yönetmek için biz buradayız!


Siz de Fethiye kına gecesi mekanları arayışındaysanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Koca Calış Beach Restaurant ekibimizle iletişime geçebilir, kına gecenize dair yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Mah.Kenan Evren cd Kumsal Sk, Koca Calis, 48320 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Koca Çalış Beach Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.