Kilim Hotel

E-posta Gönder

Kilim Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Kilim Hotel Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

Kilim Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kilim Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Kilim Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kilim Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kilim Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kilim Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kilim Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Kilim Hotel Hakkında

1995 yılından beri kaliteli hizmet ve sıcak bir atmosferde tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Kilim Hotel Dalyan’da konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

İlk günkü heyecan ile tatillerinizi organize edebildiğiniz otelimizde arzu ederseniz bekarlığa veda partilerinizi de düzenleyebilirsiniz. Her anınızı özel kılacak profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde unutulmaz bir parti de düzenleyebileceksiniz.

Bekarlığa veda partisi planlamalarınız için ilk olarak konaklamanızın kaç gün süreceğini ve kaçıncı gece de parti düzenlemeyi talep ettiğinizi öğreniyoruz. Kız arkadaşlarınız ile birlikte hayallerinizdeki gibi bir tatil düzenleme şansını da elde etmiş oluyorsunuz.

Konaklama için ise ister aile odalarımızı tercih ederek kız kıza sohbet edebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. İsterseniz de tek kişilik veya çift kişilik odalarımızda farklı alanlarda konaklama imkânına sahip olabilirsiniz.

Her gece farklı bir etkinlik özel tatlar ile havuz başında kokteyl ya da yemekli düzenlemeler yapıyoruz. Müzik ve barbekü partileri, canlı müzik geceleri ile eğlenebilir ve hatta siz de kendi enstrümanlarınız ile gecenizi renklendirebilirsiniz. Hep birlikte eğleneceğimiz özel anlar yaratarak unutulmaz anlar biriktirmenizi de sağlıyoruz!

Davet menülerimizden bahsedecek olursak:

-Arzu eden konuklarımız için 30 ila 40 kişilik bir bekarlığa veda yemeği düzenleyebiliriz.

-Geceniz için konaklama esnasında menülerinize karar verebilir ya da küçük bir tadım arası ile davet menülerinizi belirleyebilirsiniz.

-Türk ve dünya mutfağından farklı tatlar deneyimleyebileceksiniz.

Bütün bunların yanı sıra tüplü dalış, masaj, 12 adalar turu, rafting ve Jeep ile safari gezilerini de deneyimleyerek tatillerinizi aktiviteler ile taçlandırabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki Kilim Hotel iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak!

İstekleriniz dahilinde fiyat teklifleri aldığınız formlar ile görüşme de talep edebilirsiniz. En özel anlarınız için biz heyecanla sizi bekliyor olacağız!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kaunos Sok. No: 11 Dalyan/ Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kilim Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.