Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Sıkça Sorulan Sorular

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Hakkında

Kempinski Hotel Barbaros Bay adı ile uzun yıllardır gerek Türkiye’den gerek ise dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıyız. 5 yıldızlı hizmet içeriğine sahip bir otel olarak kaliteli hizmet anlayışı ve büyük bir misafirperverlik ile çalışıyoruz. Bizi tercih eden ve misafir ettiğimiz her bir konuğumuzu en iyi şekilde, hizmette kusur etmeden ağırlıyoruz. Bunu da eğitimli ve deneyimli personel kadromuz ile rahatlıkla başarıyoruz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz işini severek ve güler yüzlülük ile yapıyor. Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Barbaros’ta kurduğumuz otelimiz spa ve konaklama hizmetleri dışında önemli bir olaya daha ev sahipliği yapıyor. Düğün, nişan töreni ve kına gecesi gibi insanların hayatlarındaki en özel ve en mutlu günlere şahitlik ediyor ve onlara toplu organizasyonlarında eşlik ediyoruz.

Otelimizde organizasyon düzenleyebileceğiniz pek çok alan var ve her biri farklı tarzlara hitap ediyor. Örneğin, Kempinski Barbaros Bay Hotel plajında altın kumlarımız üzerinde sade ve romantik bir etkinliğe sahip olabilirsiniz. Veya sonsuzluk havuzu başında muhteşem Ege Deniz manzarası eşliğinde şık ve elegant bir davet de verebilirsiniz. Bunların kararı tamamen size ve hayal ettiğiniz organizasyonun detaylarına bağlı. Havuz başında oturmalı düzende 500 kişiye kadar konuğu ağırlayabilecek bir kapasiteye sahibiz, dolayısıyla kalabalık bir organizasyon düşünüyorsanız burası daha doğru bir seçim olacaktır. Fakat belirtmek isteriz ki bu iki alan da yaz ve ilkbahar gibi ayların hava şartlarına uygun. Kış veya sonbahar döneminde gerçekleşecek bir organizasyon için 150-200 kişilik bir de kapalı salonumuz mevcut.

Dilerseniz size törenden önce geleneksel bir gelin hamamı organizasyonu da düzenleyebiliriz. Hepsi ve daha fazlası için Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum iletişime geçmenizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kizilagac Mahallesi, Hacigiden Caddesi No: 33/1

 • Haritadaki Konumu

  Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.