Kano Hotel

E-posta Gönder

Kano Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200 - 350 TL

Kano Hotel Kapasite

 • Kapasite

  50-100

Kano Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Kano Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Kano Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kano Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Kano Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kano Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kano Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kano Hotel Hakkında

Muhteşem bir bekarlığa veda partisini unutulmaz bir tatile mi çevirmek istiyorsunuz?

Deniz kenarında yer alan Kano Hotel bunun için doğru adres! Bekarlığa veda, kına gibi organizasyonlar düzenleyebildiğimiz otelimizde sizlere tek bir gece değil bu unutulmaz geceyi de içinde barındıran bir tatil imkânı sunuyoruz.

Doğa ile iç içe bir ortamda, deniz kenarında yer alan otelimiz tercih edeceğiniz tarihlerde değerli misafirlerinize ev sahipliği yapmak için tüm olanaklara sahip. 10 adet odamızın bulunduğu otelimizin bahçesinde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Otelimizin odalarından; 8 tanesi çift kişilik, 1 tanesi tek kişilik ve 1 tanesi de süit oda olarak hizmete hazır durumda. Uzun yıllardır düzenlediğimiz aktiviteler ve organizasyonlar sayesinde kazandığımız tecrübe ile misafirlerinize unutulmaz bir gece vaat ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz isteklerinizi hayata geçirmek için gerekli tüm imkânları bir araya getiriyor. İstediğiniz yiyecek ve içecekleri önceden belirliyoruz ve güzel bahçemizde hazırladığımız masaları eşsiz tatlar ile donatıyoruz.

Otelimizde konaklarken gerçekleştirdiğimiz aktivitelerden faydalanabilir ve gezilerimize katılabilirsiniz. Likya Yolu yürüyüş programımıza, çevre gezilerimize ve Kral Mezarları gezi programımıza katılıp doğayla iç içe bu ortamlarda kültürel geziler de yapabilirisiniz.

Butik bir otel olmamız dolayısıyla çok fazla odamız bulunmuyor. Bu sayede de organizasyonunuzu misafirleriniz ile beraber kendi aranızda düzenleme fırsatını elde etmiş oluyorsunuz. Hatta misafirleriniz ile birlikte tatil plânı da yaparsanız size özel bir ortamda; deniz kenarında ve doğa içinde bir tatil fırsatı da sizi bekliyor olacak!

Eşsiz bir bekarlığa veda partisi ve beraberinde plânlayabileceğimiz tatil eğer ilginizi çekiyorsa bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üstünde yer alan Kano Hotel Dalyan İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede fiyat teklifi alabilirsiniz ve güzel bir geceyi beraber plânlamaya başlayabiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Maraş Cad. No: 70 Dalyan- Ortaca/ Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kano Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.