Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Muğla

Kahveci Alibey Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Kahveci Alibey Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kahveci Alibey Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kahveci Alibey Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kahveci Alibey Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Kahveci Alibey Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kahveci Alibey Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kahveci Alibey Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kahveci Alibey Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kahveci Alibey Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Kahveci Alibey Hotel Hakkında

Hizmet kalitesine güvendiğiniz bir otele kına gecenizi emanet etmek istersiniz değil mi?


Kahveci Alibey Otel olarak hizmetimizi aldığımız başarılar ile kanıtladık. Birçok ödül kazandığımız otelimizde şimdi de özel günlerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Muğla’da otel arayışında olanlar için Marmaris’te yer alıyoruz. Deniz ve doğa manzarasıyla beraber konuklarını büyülüyor ve güzel organizasyonlara imza atıyor.


Kına geceniz için hangi hizmetleri sağlıyoruz?


200 davetlinizle beraber keyifli zamanlar geçirebildiğiniz açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Her mevsim hizmet verebilen otelimizde konfor ve rahatınızı sağlamak için iklimlendirme ve havalandırma sistemleri mevcut.


Özel günlerinizi renklendirmek için birçok çözüm ortağıyla çalışıyoruz. Dekorasyonunuz modern kına gecesi konseptlerinden biri olsun istiyorsanız gerekli aksesuarların teminini çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz.


Müzisyenlerimiz son derece profesyonel. Geniş repertuarları ile birçok tarzda müziği gecenizde seslendiriyorlar. Müzik listenizi kendi isteğinize göre belirleyebiliyor, en sevdiğiniz şarkılarda dostlarınızla dans ediyorsunuz.


Davetlilerinize yemek vermek isterseniz kına gecesiniz için güzel bir menü hazırlayabiliriz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetlerimizi özel tarifler ile sunuyoruz. Dünya ve Türk mutfağının lezzetleri menülerimize bulabileceksiniz. Yemeklerimizin dağıtımını servis ve hizmet elemanlarımız sağlıyor. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimizden istediğinizi seçebilir, yemek menülerinizi tamamlayabilirsiniz.


Kına gecenizin sonunda konaklama hizmeti de sağlayabiliriz. 19 odamızı konforunu sağlayacak şekilde tasarladık. Size en uygun odamızı seçebilirsiniz.


Peki, Kahveci Alibey Hotel Marmaris adresine nasıl gidilir?


Merkezi bir konumdayız. Siteler Mahallesi üzerindeyiz. 207. Sokak üzerinde ilerlediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Özel aracınızla ulaşım sağlayacaksanız park sorununu dert etmeyin. Otelimizin geniş otoparkını kullanabilirsiniz. Otelimize gelmeden önce ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, formu eksiksiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece organizasyon bilgilerinizi paylaşabilir, en uygun fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için geri dönüş sağlayabilirim.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  207 Sokak No:146, Siteler Mah., 48700 Marmaris/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Kahveci Alibey Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.