• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kadir Reis'in Yeri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kadir Reis'in Yeri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Kadir Reis'in Yeri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kadir Reis'in Yeri Sıkça Sorulan Sorular

Kadir Reis'in Yeri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kadir Reis'in Yeri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kadir Reis'in Yeri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kadir Reis'in Yeri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kadir Reis'in Yeri kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kadir Reis'in Yeri Hakkında

Bekarlığa veda organizasyonları düzenlemek için salaş ama şık bir mekân arayışı içerisindeyseniz Kadir Reis'in Yeri Turgutreis’te tam size göre!


Hayallerinizdeki güne yaklaşırken tempolu ve stresli günler geçiriyor olabilirsiniz. Bu yüzden özel bir eğlence düzenleyerek keyifli saatler geçirebilirsiniz. Dostlarınız ile birlikte hoş sohbetler edeceğiniz gece için planlamalar yaparak eksiksiz bir gece düzenlemeyi hedefliyoruz. Bu yüzden davet gününüzden önce iletişime geçerek detaylar hakkında görüşmeler düzenliyoruz.


Görüşmelerimizin sonunda davetleriniz için şık masa oluşturuyoruz. Servis tabakları ve kadehler ile zarif masalarınızı tasarlıyoruz. Bekarlığa veda partilerinin vaz geçilmezi kız kıza ya da erkek erkeğe düzenlemelerde farklı süslemeler tercih ediyoruz.


Gelin hanımın isteği ile aksesuar veya farklı renklerde masa örtüleri tercih edebiliriz. Hatta gerekli görürlerse de organizasyon firması ile anlaşma sağlamanız için yardımcı olarak mekân içi küçük dokunuşlar ile süsleme ve düzenlemeler de gerçekleştirebiliriz. Damat bey için ise daha sade bir düzen tercih ederek masa düzenlemesi ve mavi beyaz sahil restoranı renkleri ile masalarınızı hazırlayabiliriz.


Denize sıfır konumu ile gecenizde sizlere huzur verecek olan Kadir Reis'in Yeri Bodrum’da bir marka haline gelen köklü bir firma! Siz de eşsiz tatlar ile ziyafetinizde bu ayrıcalığı hissedeceksiniz. Yıllardır aşçılarımızın kullandığı özel tarifler ile hazırladığımız davet menülerimizden memnun kalacaksınız. Davet menülerini oluştururken sizin tercihleriniz ile mezelerimizi ve salatalarımızı belirleyerek kendinize ait bir gece düzenlemenizi de sağlayacağız.


Müzik için fasıl ekibimizin de katılımı ile gecenizi daha eğlenceli bir hale getirebiliyoruz. Sazlı sözlü bir gecede sohbetleriz eşliğinde bir eğlenceye dönüşüyor…


Siz de Kadir Reis'in Yerinde bekarlığa veda partisi düzenlemek isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle ilk iletişimi sağlayarak planlamalar için hızlıca hazırlıklarınıza başlayabiliriz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Turgutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Buvarı No: 323 Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Kadir Reis'in Yeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.