• Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İskelem Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İskelem Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İskelem Otel Sıkça Sorulan Sorular

İskelem Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İskelem Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İskelem Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İskelem Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İskelem Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

İskelem Otel Hakkında

Akyaka’nın en ünlü otellerinden birinde kına ve bekârlığa veda partinizi düzenlemeye ne dersiniz? Muğla’nın kendine has mimari yapısı ve doğa yapısı ile ünlü Akyaka’da sıradanlıktan uzak sevdikleriniz ile baş başa kalacağınız keyifli organizasyonlarınız için ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz. Muğla kına mekânları arasında biz de yerimizi alıyoruz ve size kusursuz bir davet mekânı olarak hizmet veriyoruz.

Denize sıfır konumumuz, otelimize ait özel plajımız ve iskelemiz ile Akyaka’nın nadir otellerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle düğün davetleri için çiftler tarafından oldukça rağbet gören otelimizde kına organizasyonlarınız için de hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz havuz başı alanımızda dilerseniz de plajımızda konuklarınız ile keyifli zaman geçireceğiniz bir davet organize edebilirsiniz.

Otelimizde gerçekleşen organizasyonlar için çözüm ortaklarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Davetinizin gerçekleşeceği alanı geceye hazırlarken, anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmamızdan destek alıyoruz. Sizi firma ile doğrudan buluşturuyor ya da isteklerinizi ve taleplerinizi öğrenerek bizzat firmaya aktarıyoruz.

Otel olmamızın avantajından yararlanmak ve konuklarınızın da yararlanmasını isterseniz geceyi konforlu ve modern tasarımlar ile dekore edilmiş odalarımızda sonlandırabilirsiniz. Konaklama alanındaki başarımız ile burada geçirdiğiniz gün boyunca eksiksiz hizmetler alacağınızın garantisini verebiliriz.

Kına geceniz ya da düğününüz için yemekli bir davet planlayan çiftlerimize ise mutfağımızın kapılarını açıyoruz. Birçok özel lezzet seçeneğinin yer aldığı hijyenik mutfak ortamımızda usta aşçılarımız tarafından hazırlanacak yemekleriniz ile masalarınızı hazırlıyoruz.

Eğer siz de doğa ile baş başa kalacağınız ve gecenin sonunu konforlu odalarımızda geçireceğiniz otelimizi tercih etmek ister ve İskelem Otel Akyaka fiyatları için bilgi almak isterseniz dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al!” butonuna tıklamak olacak.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    Akyaka Mah. Atatürk Cad. No: 68 Ula/ Muğla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.