• Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Işıksay Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Işıksay Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Işıksay Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Işıksay Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Işıksay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Işıksay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Işıksay Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Işıksay Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Işıksay Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Işıksay Hotel Hakkında

Kına gecenizi Muğla’nın en güzel ilçesi olan Bodrum’da yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Işıksay Otel Gümbet’te hoş geldiniz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil amacımız haline getirdik. Artan heyecanımız ve işimize olan bağlılığımızla kına gecenizde yanınızda olmaya hazırız.


Kına gecesi organizasyonlarınızı otelimizin deniz manzaralı terasında gerçekleştiriyoruz. Açılabilir-kapanabilir tavan yapısıyla kötü hava koşullarına da önlem alabildiğimiz camla çevrili terasımızda dilediğiniz konseptte süslemeler yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi davetli sayınıza göre düzenliyor, misafirlerinizin keyifli zaman geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.


Konuklarınıza yemek vermek isterseniz usta aşçılarımız tarafından hazırlanan yöresel yemekleri sunuyoruz. Dilerseniz Dünya Mutfağının en özel lezzetlerini kullanarak da bir menü oluşturabiliriz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamaya gitmiyoruz ve tercihi tamamen size bırakıyoruz. Yemeklerimizin dağıtımını profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.


Otelimizde yapacağınız kına gecenizde ses sistemi hariç her ihtiyacınızda size yardımcı olabiliyoruz. Canlı müzik performansıyla düğün gününüze renk katmak için profesyonel gruplarla iş ortaklığı kurabilir, yöresel grupların dans gösterilerine yer verebilirsiniz. Ses sistemi hariç diğer ayrıntılar için otelimizin organizasyon sorumlusuyla konuşup bir planlamada bulunabilirsiniz. Yeter ki ne hayal ettiğiniz net olsun, biz onu gerçeğe çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.


Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için profesyonel ellerden yardım almanızda fayda var. Böylelikle kına tepsisi, kına tahtı ve kaftan gibi aksesuarları kiralayabilir, gecenize renk katabilirsiniz. Ayrıca en özel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğrafçıyla anlaşmayı da ihmal etmeyin diyoruz.


Eğer siz de üstün hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Işıksay Otel Gümbet düğün fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Heyecanla sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres::

    https://www.facebook.com/pg/I%C5%9F%C4%B1ksay-Hotel-442151765922954/about/?ref=page_internal

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.