İnceden Meyhane

E-posta Gönder

İnceden Meyhane Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

İnceden Meyhane Kapasite

 • Kapasite

  50'den az

İnceden Meyhane Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

İnceden Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

 • İnceden Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  İnceden Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.İnceden Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • İnceden Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  İnceden Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

İnceden Meyhane Hakkında

İnceden Meyhane, Muğla nikah sonrası yemeklerinde yer almak için bekliyor!

Yeni nesil meyhane kültürünü yansıtıyor, aklımızdan ve ruhumuzdan geçenleri mekânımızda sizinle buluşturuyoruz. Akyaka’ya yolunuz düştüyse farklı bir havaya sahip olduğunu hissedersiniz. Bu farklı havayı meyhanemizde de yansıtıyoruz.

İnceden Meyhane’yi anlatalım.

40 dostunuzla beraber özel bir geceye sahip oluyorsunuz. Duvarlarımıza hatıralarımızı yerleştiriyor, konuklarımızla beraber geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyoruz. Eski günlerimize dair ne varsa mekânımızın dekorasyonunda kullanıyoruz. Rustik konsepte sahibiz. Hasır servis örtüleri kullanılıyor, kahverengi sandalyelerimizle birleştiriyoruz. Masalarımızın üzerinde kullandığımız ufak lambalar ile güzel bir görüntü elde ediyoruz. Modern meyhane anlayışını geçmişimizle beraber harmanlıyor, özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinler ya da bekarlığa veda ettiğiniz özel bir günde bizi tercih edebilirsiniz. En çok nikah sonrasında dostlarıyla beraber keyifli zaman geçirmek isteyenleri ağırlıyoruz. Ege mutfağının lezzetlerini sunuyor, mezelerimizle beraber damaklarda farklı bir tat bırakıyoruz.

Meze, ana yemek, ara sıcak ve tatlı seçeneklerimizi inceleyerek davetlileriniz için menü oluşturabilirsiniz. Dilerseniz yemek sırasında davetlileriniz kendi tercihlerini de söyleyebilirler. Tercihi size bırakıyoruz.

Sizlere canlı müzik eşliğinde keyifli bir akşam yemeği sunuyoruz: Profesyonel ekibimizle beraber caz müziğin ağırlıkta olduğu bir gece yaşatıyoruz. Sohbete eşlik eden müziklerimizle ruhunuzu dinlendireceksiniz.

İnceden Meyhane Akyaka lezzetlerine nasıl ulaşacaksınız?

Muğla’nın Ula ilçesinde faaliyetine devam eden meyhanemiz özel günlerinize merkezi bir konumda ev sahipliği yapıyor. Akyaka Mahallesi Karanfil Sokak üzerinde yer alıyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinden birinde hizmet verdiğimiz için yaz sezonu oldukça yoğun geçiyor. Bu yüzden bizimle önceden iletişim kurmalı, rezervasyon yaptırmalısınız.

Biz de en özel masamızı sizin için rezerve edebilir, lezzetlerimizi geldiğiniz anda masanızda ulaşabiliriz. Böylece davet menünüzü önceden belirleyebilirsiniz. Hem zamandan kazanabilir hem de o gün menümüzde yer almayan lezzetlere davet menünüzde yer verebiliriz. Çünkü lezzetlerimizi taze ve günlük olarak hazırlıyor, deniz mahsullerini sunduğumuz menülerimizde her gün farklı yemekler sunuyoruz.

Eğer siz de özel günlerinizi bize emanet etmek isterseniz ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak iletişim kurabilir, İnceden Meyhane’de keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Akyaka Mahallesi, Akyaka Mah 11 /B, Karanfil Sk., 48650 Ula/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnceden Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.