İksirci Baba Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İksirci Baba Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

İksirci Baba Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

İksirci Baba Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İksirci Baba Hotel Sık Sorulan Sorular

İksirci Baba Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İksirci Baba Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.İksirci Baba Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


İksirci Baba Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İksirci Baba Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

İksirci Baba Hotel Hakkında

Evlilik günü adım adım yaklaşıyor ve sizi bugüne kadar pek çok aşama bekliyor. Söz, nişan, kına ve tabii ki düğün…


Bu organizasyonlar arasında çoğu zaman en çok göz ardı edileni ise kına oluyor. Çünkü düğünden birkaç gün önce gerçekleşen bir organizasyon olduğu için çiftler bunu planlayacak zaman bulamıyor.


Biz ise İksirci Baba Hotel Ölüdeniz adresimizde kına gecenizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye hazırız. Sizin yerinize tüm aşamalarını planlamaya ve isteklerinize uygun bir kına organizasyonu tertip etmeye…


Kına organizasyonları için iki farklı alternatifimizle karşınıza çıkıyoruz. Bunun sebebi ise yazlık bir konumda yer almamızdır.


İlk alternatifimiz bekarlığa veda partisidir. Son dönemlerde gelin adaylarıyla kız arkadaşları ufak bir tatil şeklinde bu organizasyonu gerçekleştirmek istiyorlar. Konaklama noktasında da otelimizi değerlendiriyor; düğün stresini omuzlarından atıyorlar. Hem eğleniyor hem de dinleniyorlar…


Bir diğer alternatif ise geleneksel kına organizasyonları şeklinde oluyor. Bunun için organizasyonunuzu gerçekleştirmek üzere 2 farklı davet alanı seçeneği sunuyoruz. Açık ve kapalı alanlarımız arasından dilediğinizi seçiyorsunuz ve istediğiniz konsepte uygun hazırlıklara başlıyoruz. İçerisinde havuz bulunan kır bahçemize uygun daha modern konseptler tercih ederken; kapalı alanımızda sıklıkla Osmanlı konsepti kına organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle konsept ortamın ambiyansına da daha uygun olmuş oluyor.
Kına gecesi için davet alanını tercih ettikten sonra çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek hazırlıklarımıza başlıyoruz. Kına tahtı, bindallı, el mumu, halay mendili gibi hiçbir detayı atlamıyoruz. Tüm bunların teminini gelin adayımız için sağlıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünen otelimizi tercih ettiğiniz takdirde size yalnızca dostlarınızla eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor.


Kına geceniz yahut bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, İksirci Baba Hotel fiyatları ve hizmetleriyle ilgili sorularınıza hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Ölüdeniz Mahallesi, 150. Sk. NO:3, 48340 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İksirci Baba Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.