Hotel Palmyra

E-posta Gönder

Hotel Palmyra Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Hotel Palmyra Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Hotel Palmyra Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hotel Palmyra Sıkça Sorulan Sorular

 • Hotel Palmyra kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hotel Palmyra kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Palmyra kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Hotel Palmyra kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hotel Palmyra kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Hotel Palmyra Hakkında

Geleneksellikten sıyrılmış bir kına eğlencesi ya da bekarlığa veda partisi düzenlemek ister misiniz?

Üstelik doğa ile iç içe ve huzurlu bir atmosferde Dalyan Hotel Palmyra ayrıcalıkları ile sizi bekliyor! Doğanın huzuru ile şehirden uzaklaşabileceğiniz bir ambiyansa sahip olan otelimizde davetleriniz için pek çok alternatif sunuyoruz. Organizasyon sorumlumuz ve uzman kadromuz sayesinde de eksiksiz bir gece tasarlıyoruz.

Tabii ki ilk olarak hayallerinizi sizin ağzınızdan dinliyoruz. Bu sayede heyecanınıza ortak oluyor ve planlamalarınızı birlikte yapıyoruz. İlk olarak davetli sayınıza göre davet alanı ve oda rezervasyonlarını tamamlıyoruz. Otelimizde konaklama talebinde bulunan davetlileriniz için 17’si standart, 1’i aile odası olarak 18 odamız bulunuyor. Ayrıca daha özel bir oda tercih ederseniz süit odamız da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Davet alanı olarak terasımızı tercih edersiniz yemekli düzende 300 kişilik organizasyonlarınızı düzenleyebiliriz. Havuz başında keyifli bir kokteyl ya da parti için 200 kişi ve iskele restoranda ise otelimizde konaklayan davetliler için sorun olmayacak durumlarda yemekli davetlerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Her davet alanımızda farklı konsept ve süslemeler yaparak size özel bir kına gecesi tasarlayabiliriz. Dostlarınız ile bolca eğlence için dj veya müzik gruplarımız ile birlikte çalışmalar da yürütüyoruz.

Mutfağımızda hazırlanan davet menülerimizde ise Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunuluyor. Akdeniz ve Ege mutfağından; zeytinyağlılar, soğuk ve sıcak mezelerimizi de denemenizi tavsiye ederiz!

Bekarlığa veda partileriniz ise isterseniz tatil tadında günlere bölünerek planlanıyor isterseniz de yine davet alanlarımızda dostlarınız ile eğlenerek müzik ve ziyafet menüleri ile bir gece olarak tasarlanıyor. Karar tamamen size bırakılıyor! Çünkü pek çok alternatif ile isterseniz Sky Loungeda jazz müzik, terasta dj ve iskelede doğanın sesi sizi bekliyor…

Sayfa üzerindeki Dalyan Hotel Palmyra iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Dalyan Mah. Gülpınar Cad. No: 5 Dalyan- Ortaca/ Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hotel Palmyra Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.