• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hotel Mare Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Mare Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hotel Mare Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Mare Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Mare kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Mare kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Mare kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Mare kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Mare kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hotel Mare Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için Datça’da size uygun bir yer arıyorsanız çok güzel bir teklifimiz var. Hotel Mare olarak konuklarımıza unutulmaz bir kına gecesi sunmayı vadediyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Öncelikle otelimiz Datça’da merkezi bir konumda bulunuyor. Araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da gelebilmektesiniz. Çevre il ya da ilçelerden gelen konuklarınız sıkıntı çekmeden Hotel Mare’ye ulaşacaklar.

Denize sıfır olan otelimizin doğayla iç içe bir görüntüye sahip olduğunu biliyor muydunuz? Çevresinde bulunduğu palmiyeler ile hem yeşilin hem de mavinin tonlarına Hotel Mare Datça’da şahit olacaksınız.

Kına gecenizi gerçekleştirmeniz için yeterli olacak geniş bir çim alanımız bulunuyor. 500 kişi kapasiteli bu alanımızı istediğiniz şekilde dizayn edebiliyor, istediğiniz aksesuarlarla süsleyebiliyorsunuz. Tamamen sizin gecenizin olduğunu hissettiriyoruz ve hayalinizdeki kına gecesi için tüm isteklerinize karşılık vermeye çalışıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerini kına konseptine göre gerçekleştirmek isterseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, aynı zamanda aksesuar temini için de yardım alabilirsiniz.

Bu geniş çim alanımızda sadece kına gecesi değil, kır düğünü, nikah, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kokteyller, bayi toplantıları gibi büyük organizasyonları da gerçekleştirme imkânına sahipsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle önceden iletişime geçmek. Böylelikle hem uygunluk durumumuza göre size bir tarih verebiliyor hem de isteklerinizi önceden öğrenerek daha kaliteli bir hizmet sağlayabiliyoruz.

Otelimizde organizasyonunuzdan önce ya da sonra konaklama imkânınız da bulunuyor. Evinizin rahatlığını aratmayacak ama aynı zamanda bir otelin sunacağı tüm lüksü konuklarıyla buluşturacak Hotel Mare’de 50 odamız bulunuyor. Tüm odalarımızdan denizin gözüktüğünü ve hem standart hem de süit odalarımızın bulunduğunu belirtelim. Fiyatlarının değiştiği bu odaları cebinize göre seçme şansına sahipsiniz.

Bizi tercih etmek ve avantajlarımızdan faydalanmak isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Iskele Mahallesi, Datca - Mugla, TURKEY

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Mare Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.