• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Hotel Dalyance Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Hotel Dalyance Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hotel Dalyance Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hotel Dalyance Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Dalyance kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hotel Dalyance kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hotel Dalyance kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hotel Dalyance kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hotel Dalyance kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hotel Dalyance Hakkında

Sımsıcak bir ortamda arkadaşlarınızla eğlenmeye, Hotel Dalyan’da kına gecenizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Özel günlerin özel mekanlarda gerçekleştiğine inanıyoruz. Bu yüzden en güzel mekânımızı sizler için hazırladık. Sevdiklerinizle beraber keyifli saatler geçirin diye davet alanımızın kapılarını açtık.

Uzun yıllardır özel günlerinize ortak oluyoruz. Konaklamanın yanı sıra özel günlerinizde de bizi tercih edebilir, profesyonel ekibimizle beraber sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla beraber özel günlerinize ortak olmak istiyor, hayallerinize ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Candan ve bir o kadar da deneyimli personelimiz ile beraber gecenizin tüm detaylarını planlıyor, kına organizasyonlarınızda en leziz yemeklerimizi masalarınıza ulaştırıyoruz. Davetlilere sunacağınız lezzetleri beraber seçebiliriz. Türk ve dünya mutfağının en güzel örneklerini sunduğumuz davette istediğiniz lezzetleri menü haline getirebilirsiniz. Dilediğiniz gibi bir organizasyon geçirmenizi istiyor, davetlileri rahat ettirmeyi amaçlıyoruz.

Müzik, fotoğraf ve video olmak üzere kına organizasyonlarının vazgeçilmez detaylarını da sizler için sağlıyor, birçok çözüm ortağı ile çalışıyoruz. Çözüm ortaklarımız alanında deneyimli ve profesyonel. Kına gecesine dair tüm malzeme ve aksesuarların temini sağlıyorlar. Büyük organizasyon ekibimizle beraber gecenizi düzenliyor ve planlıyoruz. Sevdiklerinizle beraber kaliteli vakitler geçireceksiniz.

Mekânımız oldukça samimi ve doğal bir ortama sahip. Sevdiklerinizle beraber konaklama için de bizi tercih edebilir, Dalyan’ın güzelliğini bizim otelimizde tadabilirsiniz. 17 farklı odaya sahip otelimizde sizlere unutulmaz bir konaklama yaşatabiliriz. Odalarımızda ışık, gürültü ve ısı sızdırmayan perdelerin yanı sıra tüm eşyalar ergonomik ve sevdiklerinizle beraber rahat bir gece geçirebilmeniz için tasarlandı. Bizi tercih ettiğiniz takdirde hiç pişman olmayacak, organizasyon sonrasında konaklama için de bizi tercih edebileceksiniz.

Eğer siz de bizimle beraber organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilir, hayal ettiğiniz geceye ulaşabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınızla beraber yeni bir hayata başladığınız bu özel günde kutlama yapmak için Dalyan Otel Ortaca’yı tercih edin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gülpınar Cad. No: 47 | Ortaca, Dalyan 48840, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Dalyance Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.