Hotel Aqua

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

200-400 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Grand Yazıcı
10

Bodrum

Grand Yazıcı

500-750
150-200 TL
Kefi Beach Kır Düğünü
10

Bodrum

Kefi Beach Kır Düğünü

300-400
150-200 TL
Ramada Resort Bodrum
12

Bodrum

Ramada Resort Bodrum

300-400
150-200 TL

Hakkında

Kına gecesi organizasyonu için size Hotel Aqua’yı önermek istiyoruz. Hem güzel bir otelde rüya gibi günler geçirebilir hem de kına gecenizi harika bir atmosferde gerçekleştirebilirsiniz. 5 yıldızlı olan otelimiz, Akdeniz ve Ege Denizi’nin buluştuğu yer olan Marmaris’te faaliyet gösteriyor. Eşsiz manzarası, profesyonel mutfağı ve güler yüzlü hizmetiyle konuklarımızın en doğru kararlarından biri olmaya çalışıyoruz.

Kına gecenizi özenle dizayn ettiğimiz kapalı salonumuzda gerçekleştiriyorsunuz. Yüksek tavanı, şık dizaynı ve yüksek kapasitesi ile bir salonda olması gereken tüm detayların bulunduğunu söyleyebiliriz. Masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre düzenlemekteyiz. Kına gecesi konseptine göre salonumuzu süslemek isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, aynı zamanda aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. Ses yalıtımının olduğu salonumuzda orkestramızın da bulunduğunu ve size keyifli dakikalar sunacağını söyleyebiliriz.

Bu salonumuzun dışında bir de toplantı salonumuz bulunuyor. Bu iki salonumuzda düğün, nikah, mezuniyet, bayi toplantıları, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve bunun gibi birçok toplu daveti gerçekleştirebiliyorsunuz. Bizimle önceden iletişime geçtiğiniz taktirde hem tarihi netleştirebiliyor hem de daha iyi bir hizmet için tüm isteklerinizi planlayabiliyoruz.

Organizasyonlarınızdan önce ya da sonra Hotel Aqua’da konaklamak isterseniz sizi standart oda, junior süit, corner süit ve grand süit olmak üzere 4 farkı odada ağırlama şansımız bulunuyor.

Hotel Aqua Marmaris’te merkezi konumu sayesinde konuklarına kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. Bizi tercih etmek için özel araçlarınızı ya da toplu taşıma araçlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. İçmeler Şehir Merkezine 200 metre, Marmaris Şehir merkezine 7 kilometre ve Dalaman Havaalanına 110 kilometre uzaklıkta bulunan Hotel Aqua, sağladığı tüm imkânlar ile konuklarını mutlu edecek.

Bizi tercih etmek ve unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu yaşamak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Tolga Bey

Murat Tugay

  • Adres: İçmeler Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Sahil Sokak, No:27 Marmaris / Muğla

Hotel Aqua Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!