Highlight Hotel
 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Highlight Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Highlight Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Highlight Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Highlight Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Highlight Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Highlight Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Highlight Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Highlight Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Highlight Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Highlight Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Highlight Hotel kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Highlight Hotel Hakkında

Göz alıcı atmosferiyle Yalıkavak’ta şahane bir denizin hemen kıyısında eğlenceli bir kına gecesi düzenlemeye ne dersiniz? Bu fikir size de cazip geldiyse hazırlıklarınıza başlamak için Highlight Hotel’de sizi bekliyoruz.

Hayallerinizin ötesinde bir eğlence için organizasyon sorumlumuz öncülüğünde, çözüm ortaklarımızın da katıldığı görüşmeler düzenliyoruz. Alanında uzman profesyonel kişilerle çalışarak her şeyin eksiksiz olduğu unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Ayrıcalıklarla dolu bir gece düzenlemeyi planlıyoruz. Bu nedenle planlı ve disiplinli bir çalışma sistemi ile görev paylaşımı yapıyor ve hazırlıklarımızı başlatıyoruz. Sonuçtan eminiz ki memnun kalacaksınız.

Bodrum otelleri arasında yer alan mekanımız 100 ila 200 kişi kapasiteli. İlk olarak davetli sayınız doğrultusunda çim alanımızda masa düzeni ya da kokteyl konsepti tasarlıyoruz. Daha sonra konuklarınızın masalarını tıpkı masallardaki gibi dekore ediyor, organizasyon firmanızdan talep ettiğiniz süslemeler ile davetiniz için hazır hale getiriyoruz. Mekan içerisinde de kına eğlencenize uygun olacak konseptte taht ve diğer aksesuarları konumlandırıyoruz. Eğlenceye çok önem veriyoruz. Bunun için de davetleriniz boyunca geniş bir repertuvar ile eğlence vaat eden müzik gruplarımız ile de gecenize eşlik ediyoruz. Üstelik otel olduğumuz için şehir dışından gelen misafirleriniz ya da dinlenmeniz için de lüksün konfora dönüştüğü odalarımızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yemekli bir eğlence düzenleyecekseniz davet menüleriniz için son kararı size bırakıyoruz. Eşsiz tatların seçimi için mutlaka menü tadımları yaptırıyoruz. Davet menüsü olarak belirlediğimiz standart menülerden tercih etmek yerine farklı seçimler yapma şansına da sahipsiniz. Yemekli, ikram veya kokteyl menülerinizi belirledikten sonra alkollü ve alkolsüz içecekleri hatta pastanızı da seçtiğinizde ziyafetinize dair her şey tamamlanmış oluyor.

Siz de en değerli davetlerinizi Highlight Otel Bodrum’da gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Highlight Hotel iletişim bilgilerini kullanmak ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yalıkavak, Merkez Mah Tilkicik Cad, 182. Sk. No:3, 48990 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Highlight Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.