• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Herodot Beach Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Herodot Beach Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Herodot Beach Otel Sıkça Sorulan Sorular

Herodot Beach Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Herodot Beach Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Herodot Beach Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Herodot Beach Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Herodot Beach Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Herodot Beach Otel Hakkında

Kına gecenize ne kadar önem verdiğinizi ve uzun zamandır bir planlama içerisinde olduğunuzu biliyoruz. O yüzden Herodot Beach Otel Bodrum olarak ayrıntıcı yapımız ve kaliteyi esas alan çalışma azmimizle, yanınızda olup bu telaşınızın yükünü omuzlarınızdan alalım istiyoruz.


Kına gecesi mekânınız olarak bizi tercih ettiğinizde size şu olanakları sağlıyoruz;


Bodrum’un en temiz ve uzun sahil bandına sahip, doğayla iç içe olan otelimizde 200 kişilik açık ve 100 kişi kapasiteli kapalı alanlarımız bulunuyor. Profesyonel ekibimizle, hazırlıklarınızın başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Dilediğiniz renk ve tarzda süslemeler yaparak hayallerinizdeki kına gecesi konseptini size armağan ediyoruz.


Yemek menüsü;Yöremizin yemek kültürünü yansıtan aynı zaman da görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyoruz. Dilerseniz standart menülerimizde değişikliğe gidebilirsiniz, tercihi tamamen size bırakıyoruz. Yemeklerimizi güler yüzlü ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak servis ediyoruz.Pist alanı ve konaklama;Son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemiyle çalışıyoruz. Ayrıca mekânımızda dilediğiniz gibi dans edip, vakit geçirebilmeniz için geniş bir pist alanı bırakıyoruz. En sevdiğiniz müziklere eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kına gecenizden sonra otelimizde konaklamak isteyecek misafirleriniz için konforlu odalarımızı hazırlayabiliyoruz. Bu hizmetimiz için bizimle önceden iletişime geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz.Kına rezervasyonlarınız için önemli bir bilgi verelim!Otelimiz yaz aylarında oldukça yoğun oluyor. Bu yüzden kına gecesi rezervasyonlarınızı yalnızca nisan, mayıs, eylül, ekim ve kasım ayları için kabul edebiliyoruz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Herodot Beach Otel Bodrum fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş ve konforlu yapıya sahip alanlarımız, bitmeyen heyecanımız ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ortakent Yahşi Mah. Asma Sok No: 19, 48420 Bodrum/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Herodot Beach Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.