• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Han Royal Hotels Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Han Royal Hotels Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Han Royal Hotels Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Han Royal Hotels Sıkça Sorulan Sorular

Han Royal Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Han Royal Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Han Royal Hotels kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Han Royal Hotels kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Han Royal Hotels kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Han Royal Hotels Hakkında

Günümüzde kına geceleri neredeyse düğünler kadar büyük bir organizasyona dönüştü. Eğlenceli ve keyifli kına gecesi organizasyonları her gün farklılaşan kına konseptleriyle gerçekleştiriliyor. Siz de böyle bir gece düşünüyor ve kapsamlı olmasını planlıyorsanız, yemyeşil açık alanımız ve denize sıfır konumumuz ile Han Royal Hotel’e bekliyoruz.

Otelimiz Akdeniz ve Ege’nin eşsiz doğal güzelliklerini içeren temiz havası ve deniziyle Datça’da bulunuyor. Huzurun başrol olduğu otelimizde kuş cıvıltılarını fark edeceksiniz.

Kına gecenizi gerçekleştireceğiniz yeşil çim alan 500 kişilik bir kapasiteden oluşuyor. Bu geniş alanımızı istediğiniz şekilde kullanma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda havuz da bulunan bu alanımızda masa ve sandalyeleri yerleştirirken dizaynı konusunda size danışıyoruz. Kına konseptine göre ayrıntılı bir süsleme gerçekleştirmek isterseniz, alanında uzman organizasyon firmalarından yardım alabilmektesiniz.

Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için bir fotoğrafçı da kiralayabiliyor ve denize sıfır otelimizde eşsiz fotoğraflar çektirebiliyorsunuz. Yıllar sonra bu anlarınızı hatırlamak isterseniz de, elinizde ayrıntılı bir albüm oluyor.

Bu geniş alanımız birçok organizasyona ev sahipliği yapacak alt yapıya sahip. Kına geceleriniz dışında düğün, nikah, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi büyük organizasyonları da gerçekleştirebilmekteyiz.

Turizm sektöründe uzun süredir çalışan ekibimiz, misafirlerimizin nasıl ağırlanması gerektiğini iyi biliyorlar. Güler yüzlü ekibimizle birlikte hiçbir aksaklığın yaşanmaması için çalışacak, gecenin son dakikalarına kadar ilgimizi bir an olsun kaybetmeyeceğiz.

Han Royal Hotel’de kına gecenizden önce ya da sonra konaklamak isterseniz, şık ve konforlu odalarımızda sizi ağırlayabilmekteyiz. Çift kişilik veya 3 kişilik odalarımız fiyat olarak da çok uygun durumda. Bizi tercih etmek, fırsatlarımızdan yararlanmak ve Han Royal Hotel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, yandaki formu doldurabilir, bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Datça Mh. Pir Sultan Abdal Sokak No:7, 48900

 • Haritadaki Konumu

  Han Royal Hotels Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.