Günay Restaurant

E-posta Gönder

Günay Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Günay Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Günay Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Günay Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Günay Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Günay Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Günay Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Günay Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Günay Restaurant Hakkında

Muğla mevkiinde kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelin adayları için hizmet veriyor, unutulmaz ayrıntılarla gecelerini gerçekleştiriyoruz. Günay Restaurant olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanmaya ve gecenizi bize emanet etmeye ne dersiniz?


Günay Restaurant ekibi butik organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Kına gecesi organizasyonlarınızın yanı sıra nişan törenlerinizde ve söz merasimlerinizde yanınızda oluyor, kaliteli hizmet anlayışı ile beraber kusursuz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyor. Her mevsim hizmet verebildiğimiz restoranımızda açık ve kapalı olmak üzere farklı davet alanlarında hizmete verebiliyoruz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim.


Dekorasyona oldukça önem veriyor, bir mekâna hayat veren ayrıntıların renkler ve süslemeler olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden balonlar ve tüller ile mekânımızı renklendiriyor, özel günlerinizde farklı süsleme alternatifleri sunuyoruz. İster pembe isterseniz kırmızı renklere yer veriyor, farklı konseptlerde kına gecesi organizasyonları düzenlemenizi sağlıyoruz. İsterseniz Osmanlı isterseniz Hint temasında kına gecesi organizasyonları gerçekleştirebilir, dışarıdan organizasyon firması ile anlaşabilir, gecenizde istediğiniz detaylarla yer verebiliriz.


Kına gecesi organizasyonlarınızda lezzetlerimizle de akıllarda kalıyoruz. Farklı menü seçeneklerimizden hangisini isterseniz deneyebilir, davetlilerinize de sunabilirsiniz. Türk mutfağının en güzel örneklerini bizde bulabilirsiniz. Lezzetlerimizi farklı sunum tabaklarında ulaştırıyor, her organizasyon öncesinde kullandığımız masa örtülerini ve sunum tabaklarını özenle hazırlıyoruz.


Kına gecesi müziklerinizi kendiniz belirleyebilir, profesyonel ekibimizle beraber müzik listesi oluşturabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınız samimi ve sıcak bir ortamda eğlenebilir, pistimizde eğlenebilirsiniz.


Günay Restaurant olarak kına gecesi organizasyonlarınızda var gücümüzle çalışıyor, hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Eğer siz de bu özel gece için biz güveniyorsanız iletişim kurabilir, düşlerinizin gerçekleşmesini izleyebilirsiniz.


Sayfamız üzerinde yer alan ücretsiz fiyat teklifi al seçeneğini kullanarak organizasyon sorumlumuz ile irtibat kurabilir, organizasyonunuz hakkında bilgi verebilirsiniz. Bir tık uzağınızda bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Orhaniye Mahallesi, 170. Sk. No:1, 48000 Muğla Merkez/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Günay Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.