Gölevi Fethiye

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gölevi Fethiye - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gölevi Fethiye Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Gölevi Fethiye Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gölevi Fethiye Sık Sorulan Sorular

Gölevi Fethiye kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gölevi Fethiye kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Gölevi Fethiye kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gölevi Fethiye kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Gölevi Fethiye Hakkında

Muğla Fethiye’de yeşillikler arasında organizasyon düzenlemek isteyen adayların tercihi Gölevi oluyor. Fethiye’nin ilk ve tek kır bahçesine sahip mekânı olma özelliğimiz en önemli özelliğimiz.

Lokasyon olarak davetlilerinizin kolaylıkla ulaşım sağlayabilecekler. Özel araçlarıyla davetinize katılacak konuklarınızın herhangi bir park sıkıntısı yaşamayacağı geniş bir otoparka sahibiz.

Arzu ettiğiniz geceye ulaşmanız için düğün ve kına gecesi ritüellerini eksiksiz sağlıyoruz. Gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir organizasyon gerçekleştiriyoruz.

Geniş alanı sayesinde kapasite sorunu yaşamayacağınız mekanımızda, sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebiliyorsunuz. Biz de kalabalık organizasyonlar gerçekleştirme konusundaki tecrübemizle ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıca gelin adayları için düğün öncesinde stres attıkları en önemli günlerden biri olan kına gecelerinde oldukça özenli ve özveri ile çalışıyoruz. Kına gecelerini organize etmek oldukça teferruatlı. Birçok detaya sahip bu gecede çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizle birlikte sizleri düşlediğiniz geceye ulaştırıyoruz.

Kına gecesi organizasyonumuz için sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak;

Geleneksel kına gecesi konseptlerinin yanı sıra, son yıllarda tercih edilmeye başlanan modern tarzda kına gecesi konseptlerini de yakından takip ediyoruz. Sunduğumuz farklı konseptler arasından seçiminizi bizimle paylaşmanız yeterli. Tüm gerekenleri eksiksiz yerine getiriyor olacağız.

Bahçemizin süslemelerinden kına tahtınızın renginin uyumuna her detayı titizlikle hazırlıyoruz. Nedime minderlerini de unutmuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi, kına malzemeleri ve daha birçok aksesuarı temin ediyoruz.

Eğer kına geceniz için bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz, anlaşmış olduğunuz firmayla koordineli bir iş birliği gerçekleştiriyoruz.

Farklı ve bir o kadar da uyum içinde olan kır düğün mekanımızda sizin de kına gecenizi gerçekleştirelim istiyoruz. Mekanımızda yer alan masa ve sandalyelerimizi istediğiniz konseptte hazırlıyoruz. Mekanımızda Hint, Osmanlı, roman ve prenses konseptlerini düzenleyebiliyoruz.

Bizimle iletişime geçmeniz için ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yanıklar Mahallesi, Yanıklar Köyü Yolu, 48300 Fethiye/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gölevi Fethiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.