• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gizli Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Gizli Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gizli Bahçe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gizli Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gizli Bahçe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gizli Bahçe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gizli Bahçe kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gizli Bahçe Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için özel bir mekân arayışı içerisindeyseniz; Gizli Bahçe Bodrum düğün mekânları arasında tercihiniz oluyor.

Davetlerinde şıklığı arayanlara birbirinden farklı kına gecesi konseptleri sunuyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir organizasyon tasarlamak için profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz gece boyunca yanınızda oluyor. Ayrıca davetleriniz için bahçemizde mutfak ekibimiz ve hizmet personellerimiz de hazır bulunuyor. Hazırlıklar için kına gecesi paketlerimiz ile her şey dahil hizmetlerimizden yararlanma fırsatı sunuyor arzu eden çiftlerimize anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmaları ile görüşme şansı da sağlıyoruz. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan bir gecenin avantajlarını hissedeceğiniz bir gece Gizli Bahçe’de sizi bekliyor…

Bodrum kına mekanları arasında fark yaratmamızı sağlayan hizmetlerimiz ve imkânlarımızdan da bahsetmek isteriz.

-Detaylı bir çalışma ve kişiye özel bir konsept için erkenden iletişime geçmelisiniz.
-Görüşmelerde alınan kararlar ve istekleriniz dahilinde yaz ve bahar aylarında bahçemizi hizmetinize açıyor, kış aylarında ise kapalı alanımızda sıcak bir atmosfer yaratıyoruz.
-Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyor, masalarınızda beyaz ağırlıklı süslemeler tercih ediyoruz. Organizasyon firmalarının desteği ile ya da Gizli Bahçe imkânları ile farklı aksesuarlar tercih edebiliyorsunuz.
-Farklı tarzlarda sandalyeler kullanarak konseptinize uygun süslemeler yapıyoruz. Tiffany sandalyeler ve beyaz üzerine renkli kumaş detaylar ile renklendirilen sandalyeler alternatiflerimiz arasında yer alıyor.
-Kına köşesi olarak tasarladığımız bir alan da bulunuyor! Kına merasiminiz için gerekli olan malzemeler ve kına aksesuarları ile şık bir alan tasarlıyoruz. Kına ritüelleri için ihtiyacınız olan her şey ile karşılama masası ya da kına masası da dekore edebiliyoruz.
-Bütün bunların yanında davet menülerinizi hazırlıyoruz. Kına geceleriniz için ikram menüleri ve kır düğünü organizasyonlarınız için yemekli menülerimizi tavsiye ediyoruz.

Hazırlık aşamaları, süsleme, düzenleme ve menüler için son karar tamamen size kalıyor. Kına paketlerimizden istediğinizi tercih ederek bütçenize de uygun olan organizasyonlarınızı tasarlayabilirsiniz. Avantajlı paketlerimizden yararlanmak için yapmanız gerek sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya Gizli Bahçe iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kapuz Cad. No:79 Lukoil karşısı, Yalıkavak yolu, Ortakent Bodrum/ Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Gizli Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.