Fiskos Myhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Fiskos Myhane
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Fiskos Myhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Fiskos Myhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fiskos Myhane Sık Sorulan Sorular

Fiskos Myhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fiskos Myhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Fiskos Myhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Fiskos Myhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fiskos Myhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi

Fiskos Myhane Hakkında

Uzun davet masaları oluşturmak için gerekli olan; dostlar, kaliteli müzik, lezzetli yemekler ve keyifli sohbet.

Bunların hepsini meyhanemizde bulabileceğinizi söylersek, ne dersiniz?

Fiskos Myhane olarak Muğla’nın Marmaris ilçesinde hizmet veriyoruz. Özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh sonrası yemekleri, bekarlığa veda organizasyonları, doğum günleri ve kurumsal etkinliklerde meyhanemizde sizi ve davetlilerinizi görmeyi çok isteriz.

Deniz kıyısında yer alan Fiskos Myhane Marmaris’te rakınızı denize karşı yudumluyor, konuklarınızla keyifli bir akşam yemeği yiyorsunuz. Beyaz renkli masalarımız ve yeşil renkli sandalyelerimizi konumlandırıyor, lezzetlerimizi özel sunum tabaklarında iletiyoruz. Masa örtülerimiz, atmosferimize uyumlu olması için yeşil renge sahip. Bu özel gecede hem görsel hem de tat açısından kaliteli hizmet alacaksınız.

Her akşam farklı bir konseptte hizmet veriyoruz. Bazen Müslüm Baba’nın müzikleri ile kederleniyor bazen ise Türk sanat müziği şarkıları ile keyifleniyoruz. Profesyonel müzisyenlerimiz ile canlı müzik hizmeti sunuyor, en güzel şarkılara repertuarımızda yer veriyoruz. Geleneksel meyhane kültürünü sevenler ve kopmak istemeyenler için varız. Yolunuz tekrar bize düşecek ve siz de müdavimlerimiz arasında yerinizi alacaksınız.

Hazırlıklarımızı yapmak üzere 10.00’da kapılarımızı açarız, konuklarımızı karşılarız. Günlük olarak hazırladığımız mezelerimizin yapımına başlar, mutfak ekibimizle beraber hummalı bir çalışma yürütürüz. Meyhanemizin duvarında yer alan kara tahtaya her gün geldiğimiz farklı bir özlü söz yazar, rakı sözleri adını verdiğimiz bu alanı rakı fotoğraflarınızın arkasında görmeyi isteriz. Bu ritüel her akşam 02.00’de sona erer, diğer güne hazırlık yapmaya başlarız. Üstelik bu kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyor, her bütçeden misafirimizle lezzetlerimizi buluşturmayı amaçlıyoruz.

Eğer siz de rakı, balık ve keyifli sohbet üçlüsünden vazgeçemem diyenlerseniz ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bekarlığa veda yemeğinize ev sahipliği yapmayı çok isteriz!

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Barbaros cad. No:121 Tepe Mah., 48700 Marmaris/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fiskos Myhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.