Fethiye Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Fethiye Uygulama Oteli - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Fethiye Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Fethiye Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Fethiye Uygulama Oteli Sık Sorulan Sorular

Fethiye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fethiye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Fethiye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Fethiye Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fethiye Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Fethiye Uygulama Oteli Hakkında

Hijyene ve memnuniyete dikkat eden bir hizmet anlayışı ve profesyonel bir ekiple birlikte Fethiye’de hizmet veriyoruz. Hem keyifli konaklama hem de özel günleriniz için oldukça hassas çalışarak, isteklerinizi karşılamaya dikkat ediyoruz.

Düğün, kına gibi organizasyonlar konusunda tercih edilen oteller, çok fazla büyük organizasyon tecrübesine sahip. Bu sayede kaliteli hale geliyorlar. Biz de bu unutulmayacak günlerin merkezi olmak için özel çalışmalar yürütüyoruz. Güler yüzlü, temiz, güvenilir hizmet standartlarının da üstünde bir otel olmaya çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiren yapımız sayesinde davetlerinizde büyük bir zevk almanızı istiyoruz. İşte tam olarak bu yüzden bizi tercih etmelisiniz!

ık bir atmosfer sağlayarak gönlünüzü fethetmeye çalışıyoruz. Hem kapalı hem de açık alanlarımız ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Hatta bunu garanti ediyoruz. Mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katıyoruz. Özel menülerimiz ve kına paketlerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir otel olarak karşınıza çıkıyoruz. Özel ilgimiz ile farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Kına gibi özel davetlerinize anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde üstün hizmetimizle sizi bekliyoruz.

Hep zirveyi hedefleyen yapımız sayesinde bugünlere kadar geldik. Dahası sizinle birlikte güzelleşecek! Hayallerinizdeki o kına için çalışıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirerek, memnuniyeti sağlayarak büyüyoruz. Gelin, bu özel günü paylaşalım! Bu sektör hakkında eğitimli olan personellerle birlikte kına gecenize anılarınızda yer verelim. Bunun için eğer Fethiye Turizm Otelcilik Uygulama Oteli iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! İletişim formunu eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyor ve kına organizasyonunuzu planlıyoruz! Farkımız, yaptığımız organizasyonlar da gizli. Bunu hissetmek için bir tık kadar uzağınızda heyecanla bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kesikkapı Mah. Ali Gaffar Okan Cad. No:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fethiye Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.