• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fethiye Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Fethiye Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Fethiye Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fethiye Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Fethiye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fethiye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Fethiye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Fethiye Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fethiye Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Fethiye Meyhanesi Hakkında

Fethiye’de bekarlığa veda partinizi bir meyhanede düzenlemek istiyorsanız sizlere birçok fırsat sunan Fethiye Meyhanesi’ni seçmeye ne dersiniz?

Kış günlerinde sobanın başında ısınırken, yaz aylarında geniş bahçemizde ağırlıyoruz. 60 misafirinizle beraber organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Eski meyhane adabını yaşatan, kurulduğu günden beri aynı lezzeti sunan Fethiye Meyhanesi’nde bekleniyorsunuz.

Ahşap detayların yer aldığı meyhanemizin duvarlarında özel tablolar bulunuyor. Geleneksel meyhane kültürü yaşatan lezzetlerimizin yanı sıra gelenekselliğe bağlı olduğumuzu dekorasyonumuzdan anlayabilirsiniz. Görsel açıdan oldukça keyif verici bir atmosfere sahip oluyoruz.

Ahşap görünümlü masalarımızın üzerine küçük beyaz vazolar koyuyoruz. Sarı ve beyaz papatyalarla beraber şıklığımız tamamlıyor, sıcak ve samimi bir ortamda keyifli bir yemek yiyebiliyorsunuz.

Lezzetimiz, meyhanemizin ortamı, müziğimiz ve gönül dostlarınızla yapacağınız muhabbeti sunuyoruz. Meyhanemizde en lezzetli ve taze Akdeniz mezelerine yer veriyor, günlük olarak hazırlıyoruz. Tüm salata çeşitlerimiz için kullandığımız malzemeleri bahçemizden topluyor, yeşilliklerimizi özenle sunuyoruz. Deniz mahsulleri ve kavurma seçeneklerimiz oldukça popüler. Yunan lezzetlerini de menümüzü ekliyor, her geçen gün ürün yelpazemiz genişliyor.

Meyhanemizde bir geleneğe sahibiz. Cumartesi akşamları sadece müdavimlerimize hizmet veriyoruz. Hatta kendi aramızda konuşurken cumartesi günlerine artık ‘’Müdavim Günü’’ diyoruz. Bu yüzden maalesef cumartesi günleri bekarlığa vedanızı düzenleyemiyoruz. Diğer günler bizi tercih edebilir, 01.00’e kadar fasıl ekibimizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fasıl ekibimiz oldukça profesyonel. Yıllarca meyhanelerde sayısız konuğu eğlendirmiş. Şimdi de sizin gecenizi güzelleştirmek istiyorlar. En sevdiğiniz şarkılar kulağınıza çalarken arkadaşlarınızla sohbet edebilecek, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Türk sanat müziğinin en güzel örneklerini duyacağınız bu gecede geleneksel meyhane kültürünü hatırlamak isteyenler için hizmetinizdeyiz!

Bizimle iletişim kurmak istiyorsanız ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ seçeneğini kullanabilir, dostlarınızla beraber geçireceğiniz gece için fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Foça Mahallesi, 995 Sok. No:3, 48300 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Fethiye Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.