• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Faber Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Faber Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Faber Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Faber Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Faber Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Faber Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Faber Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Faber Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Faber Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Faber Hotel Hakkında

Marmaris’te kına organizasyonlarını istedikleri konseptte kutlamak istiyorsanız çiftleri otelimize davet ediyoruz.

Faber Apart Hotel uzun yıllar boyunca doğa harikası olan Marmaris İçmeler’de faaliyet gösteriyoruz. Her bir köşesinde ayrı güzelliklerle karşılaşacağınız otelimizde huzurlu bir şekilde tatil geçirebilir, evlilik sonrası balayı hizmetimizden yararlanabilir ve eğlenceli bir şekilde özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş organizasyonlardan derlemeler sunarak farklı fikirler sunuyor ve organizasyon konusunda danışmanlık yapıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğin dolayı isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Açık alanda havuz başında keyifli bir organizasyon geçirebileceksiniz. Otelimizin havuz kenarına davetli sayınıza uygun olarak yuvarlak masa ve sandalyeler yerleştiriyor, davetlilerinizin ve sisin konforunuzu düşünerek geniş bir davet alanı oluşturuyoruz.

Dönemin trendine uygun bir şekilde kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamanız için anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri, masa sandalye süslemeleri, masa üstü çiçekleri başta olmak üzere organizasyon için gerekli bütün ekipmanları temin edebiliyoruz.

Organizasyon öncesi damak zevkinize uygun lezzetlerden oluşan menünüzü oluşturuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor ve sıcak servis ediyoruz. Güler yüzümüzü gün boyu eksik etmiyor isteklerinizi kısa sürede yerine getiriyoruz.

Faber Hotel Marmaris ev sahipliğinde düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere dilediğiniz bütün organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hizmet detaylarımızı merak ediyor ve organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız şu yolu izleyebilirsiniz. Sayfada bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gölenye Mah. İnönü Cad. No:29 İçmeler Marmaris

 • Haritadaki Konumu

  Faber Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.