Dionysos Hotel

E-posta Gönder

Dionysos Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 - 200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 - 200 TL

Dionysos Hotel Kapasite

 • Kapasite

  50-100

Dionysos Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Dionysos Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Dionysos Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dionysos Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Dionysos Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Dionysos Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dionysos Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Dionysos Hotel Hakkında

Bekârlığa veda organizasyonunuzu doğanın büyüleyici manzarasına hâkim olacağınız bir adreste eğlenceli bir kutlamayla gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Dionysos Village Hotel Marmaris olarak “Cennetten bir köşe.” Olarak adlandırdığımız Bozburun Yarımadası’nın eşsiz güzellikteki kanyonun üstünde yer alıyor ve doğa ve deniz manzarasına sahip bu noktada konuklarımızı ağırlıyoruz. Doğayla bütünleşmiş bir mimariye sahip otelimizde eşsiz manzaraya karşı keyifli bir gün geçirebilmenizi sağlıyoruz. Konaklama hizmetimizin yanı sıra özel organizasyonlara da ev sahipliği yapan otelimizde alışılmışın dışında keyifli bir kutlamayla sizi buluşturuyoruz.

Hayatınızın en özel anlarını sevdiklerinizle keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Bekârlığa veda organizasyonunuzu ister yakın arkadaşlarınızla ister bütün sevdiklerinizi yanınızda görerek Dionysos’ta konaklamalı olarak gerçekleştirebilirsiniz. 80 kişilik konaklama kapasitemiz ve kutlama gerçekleştirebileceğiniz mekân alternatiflerimizle hizmetinizdeyiz.

Limon ağaçlarıyla çevrili ve manzarayı tepeden görebileceğiniz dağların yamacında yer alan sonsuzluk havuzumuzda ve Kumbükü Koyu manzarasına açılan terasımızda keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Davet masası süslemesinden, mekân ışıklandırmasına kadar bütün ayrıntılarla biz ilgileniyor düğün temanıza uygun olarak davet alanımızı süslüyoruz. Yemek düzeninde ya da kokteyl düzeninde masalarımızı hazırlıyoruz.

Yemekli ve kokteylli kutlamanız için size birçok seçenek sunuyoruz. Modern ve geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerinin bulunduğu menümüzden, kendi yetiştirdiğimiz ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz ürünlerle yemekleri hazırlıyor ve böylece size ve konuklarınıza unutulmaz biz lezzet şöleni sunmayı garantiliyoruz.

Eğlencenizde canlı müzik ve Dj Performans hizmeti veriyor, akşam resepsiyonundan sonra barmenimiz tarafından alkol sunumu gerçekleştiriyoruz. Sevdiklerinizle birlikte doğanın tam da kalbince keyifli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız detaylı bilgi için Dionysos Village Hotel iletişim numarasına sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alıç Mevkii, 48740 Kumlubük,Marmaris, Muğla, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dionysos Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.