Dionysos Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Marmaris, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Grand Yazıcı
10

Bodrum

Grand Yazıcı

500-750
150-200 TL
Kefi Beach Kır Düğünü
10

Bodrum

Kefi Beach Kır Düğünü

300-400
150-200 TL
Ramada Resort Bodrum
12

Bodrum

Ramada Resort Bodrum

300-400
150-200 TL

Hakkında

Bekârlığa veda organizasyonunuzu doğanın büyüleyici manzarasına hâkim olacağınız bir adreste eğlenceli bir kutlamayla gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Dionysos Village Hotel Marmaris olarak “Cennetten bir köşe.” Olarak adlandırdığımız Bozburun Yarımadası’nın eşsiz güzellikteki kanyonun üstünde yer alıyor ve doğa ve deniz manzarasına sahip bu noktada konuklarımızı ağırlıyoruz. Doğayla bütünleşmiş bir mimariye sahip otelimizde eşsiz manzaraya karşı keyifli bir gün geçirebilmenizi sağlıyoruz. Konaklama hizmetimizin yanı sıra özel organizasyonlara da ev sahipliği yapan otelimizde alışılmışın dışında keyifli bir kutlamayla sizi buluşturuyoruz.

Hayatınızın en özel anlarını sevdiklerinizle keyifli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Bekârlığa veda organizasyonunuzu ister yakın arkadaşlarınızla ister bütün sevdiklerinizi yanınızda görerek Dionysos’ta konaklamalı olarak gerçekleştirebilirsiniz. 80 kişilik konaklama kapasitemiz ve kutlama gerçekleştirebileceğiniz mekân alternatiflerimizle hizmetinizdeyiz.

Limon ağaçlarıyla çevrili ve manzarayı tepeden görebileceğiniz dağların yamacında yer alan sonsuzluk havuzumuzda ve Kumbükü Koyu manzarasına açılan terasımızda keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Davet masası süslemesinden, mekân ışıklandırmasına kadar bütün ayrıntılarla biz ilgileniyor düğün temanıza uygun olarak davet alanımızı süslüyoruz. Yemek düzeninde ya da kokteyl düzeninde masalarımızı hazırlıyoruz.

Yemekli ve kokteylli kutlamanız için size birçok seçenek sunuyoruz. Modern ve geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerinin bulunduğu menümüzden, kendi yetiştirdiğimiz ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimiz ürünlerle yemekleri hazırlıyor ve böylece size ve konuklarınıza unutulmaz biz lezzet şöleni sunmayı garantiliyoruz.

Eğlencenizde canlı müzik ve Dj Performans hizmeti veriyor, akşam resepsiyonundan sonra barmenimiz tarafından alkol sunumu gerçekleştiriyoruz. Sevdiklerinizle birlikte doğanın tam da kalbince keyifli bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız detaylı bilgi için Dionysos Village Hotel iletişim numarasına sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Alıç Mevkii, 48740 Kumlubük,Marmaris, Muğla, Türkiye

Dionysos Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!