Destina Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Destina Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Destina Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Destina Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Destina Otel Sık Sorulan Sorular

Destina Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Destina Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Destina Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Destina Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Destina Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Destina Otel Hakkında

Modern bir bekarlığa veda partisi ya da geleneksel bir kına gecesi için Destina Otel’de konuklarınızı ağırlıyoruz!

Hayal ettiğiniz gibi bir davet için organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmeler düzenliyoruz. Şık gecenizin detaylı çalışmaları için eksiksiz bir organizasyon yönetimi planlaması yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz arasında görev paylaşımı da yaparak hazırlıklara başlıyoruz.

Destina Hotel Fethiye farkı ile gerçekleştireceğiniz davetler hakkında detaylı bilgi de vermek isteriz!

Her davetiniz için uygun olacak davet alanlarımız açık ve kapalı olmak üzere farklılık gösteriyor. Havuz başında yaz ve bahar aylarında düzenlediğimiz davetlerde yeşilin her tonu ile aşkınıza şahitlik ediyoruz. Kapalı alanımızda da camekanlı restoranımız sayesinde ferah ve şık bir atmosfer yaratıyoruz. Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizde elbette farklılıklar gösteren hizmetlerimiz oluyor.

Kına gecesi ise tercihiniz; geleneksel detaylar ile farklı konseptler hazırlayabiliyoruz. Organizasyon firmalarının desteği ile zarif aksesuarlar kullanıyoruz. Kına köşeniz ve davet masalarınızı dekore ediyor, renkli alanlar tasarlayabiliyoruz.

Bekarlığa veda partilerinizde süsleme ve dekorasyon çalışmaları yerine eğlenceli organizasyonlar tercih edebiliyoruz. Smile Pool Bar’da ya da Happy Bar’da dostlarınız ile bolca eğlence sizi bekliyor! Davetli sayınıza göre grup organizasyonlarınızda özel paketlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Davet menülerinizi belirlemek için tadımlar yapabiliyoruz. Menü tadımları ile seçimlerinizi yapabilmenin yanında ise kına paketlerimizde yer verdiğimiz menülerden bütçenize uygun olanları da hazırlayabiliyoruz. Gece boyunca bolca eğlence ve müzik ziyafetleri de sizi bekliyor!

Otelimizde konaklama hizmetlerinden de yararlanabileceğinizi unutmayın. İki ve üç kişilik 114 odadan istediklerinizin rezervasyonunu yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Destina Hotel iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda fiyat teklifleri alabilir ve görüşmeler de talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Babadağ Yolu Tehneli Dere Mevki Ovacık- Fethiye/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Destina Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.