Demircioğlu Park Otel

E-posta Gönder

 • Muğla.

Demircioğlu Park Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Demircioğlu Park Otel Kapasite

 • Kapasite

  500-750

Demircioğlu Park Otel Genel Özellikler

Demircioğlu Park Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Demircioğlu Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Demircioğlu Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Demircioğlu Park Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Demircioğlu Park Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Demircioğlu Park Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Demircioğlu Park Otel Hakkında

Muğla’nın kalbinde bulunan Demircioğlu Park Hotel’de kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ister misiniz? Güler yüzlü ekibi, kaliteli hizmeti ve konumu ile bizi tercih eden misafirlerimizi her konuda memnun etmeye çalıştığımızı söyleyelim.

Demircioğlu Park Hotel Muğla’nın merkezinde faaliyet gösteriyor. Sınırsızlık Meydanı’nda bulunan otelimiz, konuklarına kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz dolmuş, taksi ve bunun gibi birçok toplu taşıma aracıyla da gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınız için kapalı otoparkımızın bulunduğunu ve ücretsiz olarak bu alanı kullanabileceğinizi hatırlatalım.

Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz 600 kişilik bir salonumuz bulunuyor. Bu salonumuzun zemininin kırmızı beyaz bir halıyla kaplandığını, masa ve sandalyelerde de bu renkleri kullandığımızı söyleyelim. Yüksek tavana sahip bu salonda basık organizasyonlardan uzak olacak, ferah bir ortama sahip olacaksınız.

Masa, sandalye ve salonumuzun süslenmesi konusunda bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar konusunda da yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraflarınızı hem de videolarını çektirebilirsiniz. Böylelikle unutulmaz anları ölümsüzleştirme şansına da sahip olacaksınız.

Kına gecesi organizasyonlarınızdan sonra uzaktan gelen misafirleriniz için konaklama imkânınızın da bulunduğunu belirtelim. 113 standart odamız, 4 standart ikiz odamız, 3 ara kapılı iki ayrı odamız, 12 köşe odamız, 6 geniş odamız ve 1 çatı süitimiz ile toplamda 139 odamız ile hizmet vermekteyiz. Konuklarımızın hem isteklerine hem de ceplerine göre farklı seçeneklerimizin bulunduğunu ve gerek kına gecenizde gerekse de öncesi ve sonrasında her türlü tatmini Demircioğlu Park Hotel’de yaşayacağınızı hatırlatalım.

Demircioğlu Park Hotel olarak yılın her günü 7/24 hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Emirbeyazıt Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:4, 48000 Menteşe/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.